Nieuwe leden opgegeven door M. de Bruine, Middelburg E.E. Brand C. Minderhoud, Amsterdam A. Minderhoud J. Pieterse, Koudekerke website P.J. Geldof, Middelburg L.M. Hollestelle W. Slikkerveer, Vlissingen mevr. Joustra Mevr. W. Luteijn, Vlissingen C.M. Dekker C. Wondergem, Oost-Souburg M. Evenhuis J. van Westenbrugge, Oost-Souburg website Mevr. A. Wijnacker-Boogaard, Vlissingen bestuur H.C. Schuit, Arnemuiden bestuur A. Tilroe, Middelburg website G.Tuinhof, Middelburg T. Tuinhof Mevr. mr. M.M.C. van der Kraats, Middelburg bestuur J. Geschiere, Meliskerke website W. van Gessel, Nieuw- en Sint Joosland J.G. Lobbezoo Mevr. M.R. Meulmeester, Grijpskerke J.P. Roelse N. Zwaan, Biggekerke P. Lampert sr. M.E. Baan, Middelburg website Mevr. P. Corbijn-Verhage, Vrouwenpolder K. Breel J.J. Jakobsen, Zoutelande bestuur A. Rijpert, Middelburg website Mevr. C. van der Vliet-Kloosterman, Meliskerke mevr. P. van der Vliet A. de Kam, Zoutelande J. Jobse Mevr. M. Scherpenisse-Clarisse, Biggekerke mevr. M. Kodde Mevr. B. Koetje-Lems, Vlissingen mevr. M. Vlasblom N.J. Dekker, Oostkapelle website M. Louwerse, Serooskerke J. Koppejan J. van den Broeke, Veere J. Koppejan A.P. Kasse, Middelburg P. Wouters R. de Blij, Middelburg C.P. Meijers M. de Ridder, Biggekerke P. Davidse Mevr. A. Petiet-Bernard, Vrouwenpolder bestuur P. A. Colijn, Oost-Souburg J.A. Boogaard J. Minderhoud, Westkapelle A. Boone J. Vos, Grijpskerke A. Boone A. Kuiper, Middelburg A. Boone Mevr. L. Oey-de Ruijter, Middelburg website Mevr. A.F. van Ouwerkerk, Australië C.M. Dekker J.J. Heyse, Doorn website A. Pattenier, Zoutelande dhr. Jobse W. Huibregtse, Westkapelle dhr. Jobse L.C.M. Adriaanse, Middelburg bestuur Totaal aantal leden per 1 maart 2005: 2.775

de Wete | 2005 | | pagina 51