lUrlï>rtï>ii)f)ciïr. Het Collegie van Regenten over den Algemeenen Arms maakt dankbare melding voor de ontvangst der gift van/400 niet het opschrift: 'oor den Algemeenen Anne te Middelburg gevonden in de Collecte bij de Godsdienstoefening in de Koorkerk, op den 7 dezer, en bestaande in een Bankbiljet de dato 19 September 1853, no. 810, en een de dato 26 Januarij 1855, no. 333, ieder ad 200. Middelburg, den 12 October 1855. M. Verbrugge Voorzitter. Op last van hetzelve, N. Veriiulst Wz., Amanuensis. De Commissie van Spijs-uitdeeling aan Minver mogenden, binnen deze stad gevestigd, heeft de eer bij deze kennis te geven, dat zij gedurende het aanstaande wintersaizoen van 1855/56, zich weder voorstelt, daartoe in slaat gesteld door hare Begunstigers, eene gezonde en voedzame Soep te laten bereiden voor de Minvermogenden te dezer stede. Bij de ruime deelneming, waarin zij zich tot nu toe heeft mogen verheugenacht zij ook allen verderen aandrang onnoodig en durft zij op eene algemeene medewerking bij vernieuwing rekenen. Tot dit einde zullen er Inschrijvings biljetten van af Maandag den 15 October eerstkomende aan de huizen der Ingezetenen worden rondgebragt; terwijl de Commissie bij deze gelegenheid aan hare Begunstigers her innert, dat de Soepkaarten waarvoor is ingeschreven aan de huizen der Inschrijvers gratis zullen worden bezorgd. Middelburg, den 11 October 1855. J. van Reigersberg Versluys, Voorzitter. S. de Wind. A. J. van den Broecke, Thesaurier. P. N. ScHORER. D. M. van Dusseldorp de Suferville. J. J. I. Sprenger. A. W. Snouck Hurgronje, Secretaris.

de Wete | 2006 | | pagina 37