De zaken gingen goed, ook die van de eigen inkoopvereniging. Elke zomer wer den busreisjes gemaakt. De eerste keer ging het naar de Wereldtentoonstelling in Brussel. Daarna volgde een reis naar Dinant en de Ardennen. Ook werden bezoeken gebracht aan margarinefabriek Remia in Den Dolder, Friesche Vlag in jaar geduurd. Toen kwamen overal de fles sen melk in de winkels. Inmiddels waren er nieuwbouwplannen. Het gebouw op het Hofplein werd te klein en er volgden besprekingen met gemeente en aannemers over mogelijkheden, plaats bepaling, begrotingen enzovoorts. Daarna werden er besprekingen gevoerd met de W. Janse in 1955, op een melkkar met houten wielen over de geheel herstelde Markt op weg naar het Hofplein voor het inleveren van retou- ren en het schoonmaken van bussen en/of de melktank. Leeuwarden en margarinefabriek Brinkers in Zoetermeer. Vervolgens ook de Blue- Bandfabriek en de Heineken-bierbrouwerij. Altijd waren er twee autobussen en hon derd personen. Het was een mooie tijd! Er werd voor het gezamenlijke belang hard gewerkt door de leden en het voortvarende melkfabriek Walcheren en natuurlijk de bestuur. Zelfs over bedrijfskleding werd eigen leden. De realisering liet nog wel nagedacht en het gevolg even op zich wachten. was dat het hele'korps'in EEN EI HOORT ERBIJ Eerst was er een uniforme kleding (kaki) de bestuursvernieuwing. In straat op ging. 1962 traden - op J. Looise na - alle Met de kruideniers werd een overeen- bestuursleden af. Er werd afscheid geno- komst aangegaan om niet eikaars produc- men van de bestuursleden van het eerste ten te verkopen. Dat heeft ongeveer vijf uur: voorzitter St. Abrahamse, secretaris

de Wete | 2007 | | pagina 21