G. Melse, J. Joziasse en J. Leijnse. Van de leveranciers werden reclameprijzen vast- tweede voorzitter D. Janse was wegens gesteld, die werden gepubliceerd in veer- ziekte al eerder afscheid tiendaagse folders. Ook genomen. De bestuurs- ROOM BIEDT VEEL kwam er elke week een leden werd dankgezegd in ££N KLEIN FLESJE advertentie in De Faam. voor de grote inzet in al De inkoopvereniging die jaren. Abrahamse werd voor zijn bewe- deed het goed; steeds meer producten zen leiderschap tot erelid benoemd. werden ingekocht. Met twee autobussen anderhalve dag op reis naar de Friesche Vlag in Leeuwarden, om streeks 1952. De nieuwe bestuurssamenstelling werd: voorzitter J. Ludikhuize, secretaris J.C. Poppe, penningmeester J. Looise en de leden J. de Groot, W. Janse en P.H. Koole. In de raad van toezicht kwamen J. Pieter- se, C. Louwerse en N. Cijsouw. De volgende kwestie was het aanstellen van een reclamecommissie. Deze werd gevormd door P.H. Koole en W. Janse. In samenspraak met directeur J. Lampert van de melkfabriek en directeur J. Acda en ook Naast de zuivelproducten, margarine en eieren werden ook frisdranken, bier en zelfverpakte kaas verkocht. De limonade inkoop vond plaats bij de vele limonade fabriekjes in Middelburg, zoals Wemco aan de Kinderdijk, De Vlieger aan de Rotter damse kaai, Minderhoud aan de Pijpstraat, D. Koole (Deco) aan de Lange Viele, Van 't Veer aan het Oostkerkplein en de firma Verdonk. (Wordt vervolgd) W. Janse De foto's bij dit artikel zijn afkomstig uit de collectie van de auteur.

de Wete | 2007 | | pagina 22