twee kantoorruimten, grote koelcellen, flin ke ruimtes voor opslag, twee boven woningen en een buitenterrein met onder komens voor emballage en dergelijke. In die veertien jaren waren de onroerend- goedprijzen flink gestegen en alles kon voor een goede prijs van de hand gedaan worden. Zo konden alle schulden en lenin- Op de stoep voorzitter St. Abrahamse en perso neelslid Dik Griep. Bij de bezorgauto melkman W. janse. Campina bracht dagelijks producten op rolcon tainer bij de leden in de koelcel. Chauffeur was jan Vos uit Souburg. gen worden afgelost en de overwaarde - helaas niet belastingvrij - aan de leden worden uitbetaald. Het was inmiddels 1979 en er brak een nieuwe periode aan. leder kon zijn bestel ling bij Campina elke dag doorgeven. Een Iveko-vertegenwoordiger kwam wekelijks op bezoek en nam bestellingen op. Later moesten deze zelf doorgebeld worden. Vergaderen was niet meer nodig. Wel voor het bestuur, dat voor overleg met de ande re verenigingen uit het Zeeuwse (Walche ren, Zeeuws-Vlaanderen, Zuid-Beveland) Groothandel P. Karsten BV, opvolger van Iveko uit Noord-Brabant, bevoorraadde elke vrijdag. Koninklijke onderscheidingen Op 8 april 1989 reikte burgemeester C.G.J. Rutten de eremedaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau in zilver, uit aan J. Ludikhuize voor vele jaren dienstbetoon in zijn klanten- wijk én langdurig voorzitterschap van de buurtvereniging Eigenhaardstraat. In oktober 1992 kreeg D. Janse in het Zuiderbaken - te midden van vrien den, familie en klanten - deze zilveren onderscheiding door burgemeester Rutten uitgereikt. dikwijls naar Breda moest. De Zeeuwse Melkfederatie was namelijk overgegaan in de V.Z.N.M. (Vereniging Zuid-Nederlandse Melkhandelaren).

de Wete | 2007 | | pagina 12