ste voorzitter en Janse jr. vulde het bestuur aan. In 1988 volgde het afscheid van nestor J. Ludikhuize: al 53 jaar 'in de melk', waarvan veertien jaar in de Raad van Toezicht en aansluitend zestien jaar bestuursvoorzitter. Hem werd de gouden speld opgeprikt door de voorzitter van de N.Z.N.M., in officieel waardoor het koopgedrag veranderde en men steeds meer bij de supers ging winke len. Jongere collega's hadden hun maatre gelen al genomen, de melkwijk verlaten en andere banen gezocht. De ouderen dien den de tijd uit. Degenen die bleven hadden geen gebrek aan klanten. De stad was gegroeid en veel mensen hadden toch nog In 1985 werd afscheid genomen van secretaris Poppe (derde van rechts, met echtgenote). In 1986 nam voorzitter W. Janse afscheid (links). En in 1988 vertrok oud-voorzitter J. Ludikhui ze (tweede van rechts). De andere heren zijn bestuursleden van de V.Z.N.M. uit Noord-Bra bant. gezelschap en met veel ceremonieel, en als slot was er voor allen verstrooiing op de bowlingbaan. In de jaren daarna ging alles normaal door, maar toch kwam er langzaam veran dering. De tweeverdieners kwamen op, graag een leverancier aan huis. Ook bedrij ven, scholen, kantoren en horecagelegen heden werden graag regelmatig bediend. De vereniging was intussen - zonder offi ciële beëindiging - ter ziele gegaan en er waren geen vergaderingen meer. Er waren weliswaar nog enkele jongeren bijgekomen, maar dat waren steeds 'kort- verbanders', die het maar enkele jaren probeerden. Alleen H. Christiaanse bleef met zijn winkelwagen nog zes jaar actief, tot december 2002. Als we de balans opmaken, blijken er nog twee volhouders over te zijn: C. Abrahamse

de Wete | 2007 | | pagina 14