6 voelt bij het Walcherse heem. - Wat is uw leeftijd en geslacht? Ruim 91 procent van de respondenten is ouder dan 55 jaar. 'Slechts' 3,2 procent is tussen de 30 en 45 jaar. Niemand van de respondenten is jonger dan 30. - Hoe vaak bezoekt u bijeenkomsten van onze Kring? Bijna 60 procent geeft aan nooit naar een bijeenkomst van de Kring te gaan en 31,5 procent soms. - Aan welke van de aangegeven activitei ten heeft u de afgelopen twee jaar deelge nomen? (De keuze: lezingen, dorpswande ling, buitenheemse excursie, jaarvergade ring met lezing, geen.) 67,4 procent heeft de afgelopen twee jaar aan geen enkele activiteit deelgenomen. De grootste deelname is aan de lezingen: 22,8 procent geeft aan weieens lezingen bij te wonen. - Wat is uw oordeel over de lezingen van de HKW? 67.4 procent gaat nooit naar lezingen; van degenen die wel lezingen bezoeken vindt 74 procent de lezingen goed. - Wat is uw oordeel over de dorpswande lingen? 87 procent gaat niet naar de dorpswande lingen, dus 13 procent wel. Hiervan vindt ruim de helft de wandelingen goed. - Wat is uw oordeel over de buitenheemse excursie? 81.5 procent gaat niet mee met de buiten heemse excursies. De helft van degenen die deelnemen aan de excursie, beoor deelt deze als goed. - Er worden voldoende activiteiten/lezin gen georganiseerd. 58,7 procent vult in dat er voldoende acti viteiten/lezingen worden georganiseerd. Frappant is dat 32,6 procent (bijna eender de) hierover geen mening heeft. - Wat vindt u van ons tijdschrift De Wete? Deze vraag sluit aan bij vraag 1; 51,1 pro cent van de respondenten geeft aan het tijdschrift De Wete uitstekend te vinden, 42,4 procent goed, 3,3 procent voldoende en één persoon vindt het tijdschrift matig. - De artikelen in De Wete voldoen in het algemeen aan mijn heemkundige verwach tingen. Bij respectievelijk 34,8 procent (helemaal mee eens) en 56,5 procent (mee eens) voldoen de artikelen in De Wete aan de heemkundige verwachtingen. Bij twee per sonen voldoet De Wete niet aan de ver wachtingen. - Zou u zelf een actieve bijdrage willen leveren (bijvoorbeeld bestuursfunctie, lid activiteitencommissie, redactielid) Vier personen hebben aangegeven zelf een actieve bijdrage te willen leveren in een of andere functie. - Bezoekt u onze website? Ruim de helft (51,1 procent) geeft aan de website van de HKW nooit te bezoeken; 16,3 procent bezoekt de site regelmatig. - Wat zou er volgens u absoluut moeten veranderen? Op deze vraag hebben 27 leden gerea geerd. De reacties lopen uiteen van "ge woon zo doorgaan, prima", "lezingen over dag houden" tot "in De Wete daar waar mogelijk, kleurendruk; hogere lidmaat- schapskosten geen bezwaar." Hartelijk dank aan de leden voor de mede werking. Het bestuur gaat aan de slag met de uitkomst van deze enquête en zal u op de ledenvergadering op 23 april a.s. infor meren over het te voeren beleid.

de Wete | 2008 | | pagina 48