Nieuwe leden opgegeven door C. Janse, Uelsen (Duitsland) P. Janse D. van Leeuwen, Vrouwenpolder via de website S. Powell-Hobart, Middelburg mevr. L.W. van Boven-Best P.A. Kesteloo, Brielle mevr. N. Kesteloo J. Touw, Rotterdam via de website M. Rovers, Middelburg via het bestuur J. Hekhuis, Middelburg via de website M.P. Geschiere-van Sighem, Grijpskerke via de website A.A. Dees, Oostkapelle mevr. Tilroe J. Tilroe, Westkapelle mevr. Tilroe F.R. de Vries, Middelburg via de website M. Luijk, Breda via de website C. Luijk, Koudekerke M. Luijk J. van Nispen, Vlissingen via het bestuur J. Hengst, Westkapelle via de website C. de Boks, Middelburg via het bestuur A. Franke, Veere via de website A. Jobse, Middelburg via de website W.B.J. de Meij, Vlissingen redactiecommissie A. Minderhoud, Westkapelle via de website P. Jobse, Maarssen via de website J.D. van Doorn, Middelburg A.J. van Wel J.J. Markusse, Nieuw- en Sint Joosland M. Pouwer-Wisse N.W. de Bruine, Vlissingen mevr. F.W. de Bruine-Hillebrand J. Dekker, Arnemuiden mevr. L.J. Poppe L.L. van Osselaer, Middelburg J. Tilroe D. Voorhoeve-de Nooijer, Middelburg mevr. C.C. van Osselaer M.J. Slappendel-van Teijiingen, Koudekerke via de website A.C.H. Brouwer, Oostkapelle J.A. Boogaard G.B.J. van der Wijst, Teteringen J.L. Dop A. Prinsen, Middelburg W.P. van der Heijden J. de Rijke, Middelburg P. van der Hoek H.D. Markusse-Bakker, Middelburg L. Janse W. Allewijn-de Jonge, Doesburg B.M. de Jonge L.C. Schouls, Arnemuiden via de website A. van Loo, Middelburg via de website J. de Jonge, Brielle A. Leer Aantal (betalende) leden per 1 maart 2009: 2.703.

de Wete | 2009 | | pagina 51