Nieuwe leden opgegeven door M. Marijs, Arnemuiden H.C. van den Ameele, Vlissingen E. van der Mark, Oost-Souburg M.A. den Hollander, Ede A. van Sighem, Westkapelle M. Goedegebure-Vermeulen, Wognum M.P. Pieterse, Middelburg H. Barentsen, Biggekerke J. Faasse, Goes SSG Nehalennia, Middelburg R.D. Kodde, Middelburg J. van den Ende-Kodde, Middelburg E. Kamerbeek, Middelburg J. Koole, Sint Laurens J. Koppejan, Zoutelande P. van Boven, Vlissingen M.P. van Dintel, Middelburg J.C.B. Boender, Veere C. Meyer, Middelburg L. Bruin-Petiet, Middelburg C.S. Mol, Middelburg G. Metsers, Zoutelande K. Hage, West-Souburg Fam. Rombouts-van Oorschot, Middelburg L.A. de Munck, Middelburg E. Francke-Volmer, Breskens P. Jacobse, Oost-Souburg J.A. de Rijk, Middelburg M. de Quelerij, Bergschenhoek J. van Sorgen, Middelburg L. Willeboordse-Wiegel, Middelburg P.J. de Visser, Serooskerke C. Polderman, Koudekerke F.A.N. Dutour Geerling, Middelburg via het bestuur J. Walraven E. van Fraassen-van Iren via de website N. Jakobsen-Huibregtse M. Marteijn B.J. Mol via de website via de website via bestuur via bestuur via de website via de website M. Kwekkeboom K. Kamerling J. de Rijke A.P. de Klerk C.P. Meijers via de website E. van Fraassen-van Iren via bestuur K. Koppejan via de website D. Sweerts de Landas-Sprenger via de website PM. Meijers-Vreeke C. Jacobse-Maas via de website via de website A. Goedbloed C.A. Versluijs-van Velzen J. Minderhoud redactie HKW via de website Totaal aantal (betalende) leden per 10 juni: 2.725

de Wete | 2009 | | pagina 55