y\ Feiten en mededelingen \>IM^ Voor alle activiteiten geldt: toegang gratis, ook niet-leden zijn welkom! Parkeren is gratis in de parkeergarage naast de biblio theek. Woensdag 28 april 2010 Jaarvergadering De HKW-jaarvergadering zal plaatsvinden op woensdag 28 april 2010. Tijdens het huishoudelijk gedeelte komen onder meer de volgende zaken aan de orde: jaarver- Contributie Bij deze Wete is - zoals gebruikelijk bij het eerste nummer van het nieuwe jaar - een acceptgiro gevoegd voor het betalen van de contributie voor het jaar 2010. De con tributie is ook voor dit jaar nog 13,-. Ik verzoek u vriendelijk de verschuldigde contributie te betalen vóór 15 februari 2010, met gebruikmaking van de acceptgiro. Mocht u de contributie 2010 al hebben (vooruit)betaald, dan hoeft u de acceptgiro uiteraard niet meer te gebruiken. Hartelijk dank voor uw medewerking. De penningmeester Nieuws voor auteurs De Wete is het tijdschrift waarin leden van de Heemkundige Kring Walcheren een ar tikel of bijdrage over een van de vele as pecten van het Walcherse heem kunnen laten publiceren. Dat is al 39 jaar een suc cesformule. Deze jaargang zal het tijd slagen secretaresse en penningmeester, verslag kascommissie, begroting, beleid bestuur en (her)verkiezing bestuursleden. In De Wete van april 2010 vindt u een uit gebreide agenda. Het programma na de pauze zal eveneens in deze april-Wete en op onze website worden gepubliceerd. Woensdag 28 april 2010, aula Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg, aanvang 20.00 uur. 30l y schrift zelfs in kleurendruk worden ge maakt. De redactie van De Wete wil ook in 2010 vier mooie nummers maken en wij nodigen de leden uit een bijdrage te leve ren. Kunt u een verhaal over vroeger, uw jeugd, uw vroegere beroep, uw interesse voor karakteristieken van Walcheren op papier zetten, dan roepen wij u op ons en de leden van de kring te verrassen. Voor het aanleveren van teksten hebben wij aanwijzingen gemaakt. Deze zijn te vin den op de website: www.hkwalcheren.nl -> Tijdschrift De Wete -> Aanwijzingen redac tie. Indien gewenst, stuurt de redactie secretaris de aanwijzingen op papier toe. De meeste auteurs leveren hun teksten digitaal aan, doorgaans gemaakt met Microsoft Word, maar het is geen pro bleem wanneer dat voor u niet mogelijk is; getypte en geschreven teksten kunnen wij ook lezen en verwerken. Wij zijn benieuwd naar uw bijdrage! De redactiecommissie

de Wete | 2010 | | pagina 50