schenen. Dit heeft veel positieve reacties opgeleverd. Eind dit jaar zal een evaluatie plaatsvinden. Sinds kort is de vernieuwde website van de HKW, beheerd door de webmasters L.M. Hollestelle en S. de Nooijer, online. In het julinummer van De Wete zal hieraan uitgebreid aandacht worden besteed. Ook aan een digitale presentatie van 34 jaar veldnamenonderzoek op Walcheren wordt gewerkt. Bij deze presentatie kunnen aanvullende en nieuwe gegevens worden toegevoegd. Verkiezing bestuursleden Aftredend en terstond herkiesbaar is me vrouw A.M. van der Most-Zuurdeeg. De vergadering gaat akkoord met haar herver kiezing. Eveneens aftredend en terstond herkies baar is de heer R.J. de Groot. Ook met zijn herverkiezing gaat de vergadering ak koord. Tussentijds aftredend en niet herkiesbaar is de voorzitter, de heer H.J. Vader. Hij legt in het kort uit waarom hij slechts twee jaar het voorzitterschap heeft bekleed. Namens het bestuur bedankt mevrouw Valckenier von Geusau hem voor de altijd prettige sa menwerking en zijn inzet voor de vereni ging en overhandigt hem een cadeaubon en een boeket bloemen. In zijn plaats wordt in de functie van voor zitter de heer M.M. Steenbeek benoemd. De heer Steenbeek leidt hierna de verga dering. Kascommissie Mevrouw D. Sweerts de Landas-Sprenger is aftredend, maar zal als reserve aanblij ven. De heer F. de Koeijer blijft nog een jaar aan als lid van de kascommissie. Als nieuw lid van de kascommissie treedt de heer K. Meertens toe. Rondvraag Een der aanwezigen vraagt of het uitgeven van publicaties voor de HKW weer een be leid wordt, dit met het oog op een eventu ele uitgave van Walcherse c.q. Zeeuwse Sailing Letters. Het bestuur antwoordt dat dit voorlopig niet aan de orde is. Sluiting Niets meer aan de orde zijnde sluit de (nieuwe) voorzitter de vergadering om 20.35 uur. W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer, secretaresse Hierna volgde een boeiende presentatie door de afgetreden voorzitter H.J. Vader over Middelburg voor en na 17 mei 1940. Een verslag hiervan vindt u elders in deze Wete. AQ

de Wete | 2010 | | pagina 51