Feiten en mededelingen we een Spaanse tapasmaaltijd! Tapas zijn Spaanse hapjes, die tezamen een heerlij ke maaltijd vormen, echt eens wat anders! We doen dit in de kleurrijke tapasbar Miro, genoemd naar de Spaanse schilder, waar zijn aparte kunstuitingen de muren sieren. Alleen al daar rondkijken is een belevenis apart! We eindigen dus helemaal hof in Spaanse sferen. U kunt zich opgeven door overschrijving/ storting van het verschuldigde bedrag op gironummer 3282831 van de Heemkundi ge Kring Walcheren te Middelburg, onder vermelding van het aantal personen, op stapplaats en eventuele dieetwensen. Opstapplaatsen: 7.45 uur Vlissingen (Stad huisplein), 8.00 uur Koudekerke (Dorps plein), 8.15 uur Middelburg (Mortiere/ Groenrijk). Kerkenpad Middelburg zomer 2010 Deze zomer is er weer, zoals gebruikelijk, het Lange Jan Project Middelburg, een project dat ressorteert onder de Raad van Kerken van Middelburg. Al vele jaren is het mogelijk, als onderdeel van dit project, op de donderdagen nader kennis te maken met het religieus erfgoed in de Middelburgse binnenstad. Een des kundige gids leidt u rond in de Abdijker ken, de rooms-katholieke kerk, de Gast- huiskerk, de Doopsgezinde kerk en de synagoge. De rondleidingen vinden plaats op alle donderdagen vanaf 17 juni tot en met 2 september, aanvang 13.30 uur. Aanmelden Uw inschrijving dient uiterlijk woensdag 1 september 2010 binnen te zijn. Inschrijving geschiedt in volgorde van (betalings)bin- nenkomst. Kosten: 79,50 per persoon. Hierin zijn zowel koffie met gebak, lunch als tapasmaaltijd met wijn en/of andere drank inbegrepen. Deelnemers ontvangen van tevoren nog een bevestiging. Bij annulering uwerzijds na 10 september kan slechts een gedeelte van de deelnamekosten worden geretour neerd (tenzij er een wachtlijst bestaat). De activiteitencommissie, Els van Fraassen (tel. 0118-556150) Rob de Groot (tel. 0118-556045) Tineke Kodde (tel. 0118-603589) bij de balie in de Wandelkerk, ingang links van de Lange Jan (de Abdijtoren). De kosten bedragen 4,- per persoon. Zie ook de website www.middelburgseker- ken.nl Website HKW vernieuwd De website van de Heemkundige Kring Walcheren, www.hkwalcheren.nl, is nu al meer dan acht jaar in de lucht. In 2007 is de website grondig gewijzigd. Afgelopen voorjaar zijn er nieuwe wijzigingen aange bracht. Ten eerste is de bovenkant van de website, de zogenaamde header, ver nieuwd. Naast het logo en de naam van de

de Wete | 2010 | | pagina 60