Feiten en mededelingen 61 Oproep HKW-Cultuurfonds Sinds 1999 kent de Heemkundige Kring Walcheren de driejaarlijkse HKW-Cultuur- fondsprijs. Deze prijs is inmiddels driemaal uitgereikt tijdens de algemene ledenverga dering in april, te weten aan de heer F. van den Driest te Serooskerke, het Dijk- en Oorlogsmuseum Het Polderhuis te West- kapelle en de heer P.J. Smallegange te Middelburg. Het is de bedoeling dat de prijs in 2011 tijdens de jaarvergadering in april, voor de vierde maal wordt uitgereikt. Het bestuur van de Heemkundige Kring Walcheren roept leden en niet-leden op namen van kandidaten voor te dragen voor deze prijs. De aanmelding moet vergezeld gaan van een bijlage met de persoons- en adresgegevens van de kandidaat en een korte beschrijving van diens verdiensten. De voordracht dient te voldoen aan het Reglement toekenning prijs HKW-Cultuur fonds. De tekst van dit reglement vindt u hieronder en kunt u ook nalezen op de website van de HKW www.hkwalcheren.nl. De prijs zal worden toegekend door een deskundige jury, bestaande uit drie perso nen. Voordrachten moeten worden gericht aan het secretariaat van de Heemkundige Kring Walcheren, Toorenvliedtwegje 4, 4335 HE Middelburg, en dienen uiterlijk 28 februari 2011 aldaar te zijn ontvangen. Reglement toekenning HKW-Cultuurfondsprijs De Heemkundige Kring Walcheren (HKW) stelt eenmaal per drie jaar uit zijn Cultuur fonds een prijs beschikbaar. De prijs wordt uitgereikt aan die persoon, groep van personen, of instelling die zich De vorige winnaars van de HKW Cultuur- fondsprijs. Van bovenaf: Frans van den Driest (2001), het Dijk- en Oorlogsmuseum Het Pol derhuis te Westkapelle (2005) en Piet Smalle gange (2008) (foto's Leo Hollestelle)

de Wete | 2010 | | pagina 63