adresgegevens van de kandidaat en een korte beschrijving van diens verdiensten. De voordracht dient te voldoen aan het Reglement toekenning prijs HKW-Cultuur- fonds. De tekst van dit reglement vindt u hieronder en kunt u ook nalezen op de website van de HKW www.hkwalcheren.nl. De prijs zal worden toegekend door een deskundige jury, bestaande uit drie perso nen, te weten ir. T. Tuinhof, architect BNA (tevens voorzitter BNA Kring Zeeland) en partner bij architectenbureau Rothuizen Van Doorn 't Hooft; drs. H.J. Vader, histori cus en oud-voorzitter Heemkundige Kring Walcheren, en dr. A.P. de Klerk, adviseur cultuurhistorie en landschap bij Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. Voordrachten moeten worden gericht aan het secretariaat van de Heemkundige Kring Walcheren, Toorenvliedtwegje 4, 4335 HE Middelburg, en dienen uiterlijk 28 februari 2011 aldaar te zijn ontvangen. Reglement toekenning HKW-Cultuurfondsprijs De Heemkundige Kring Walcheren (HKW) stelt eenmaal per drie jaar uit zijn Cultuur fonds een prijs beschikbaar. De prijs wordt uitgereikt aan die persoon, groep van personen, of instelling, die zich in de voorafgaande periode in de niet-pro- fessionele sfeer heeft ingezet voor het be houd, de uitbreiding, de verspreiding van de kennis en de bewustwording van het Walchers cultuurgoed. De prijs zal bestaan uit een geldbedrag, een oorkonde en een publicatie in het kwartaalblad van de HKW, De Wete. De prijs zal worden toegekend door een deskundige jury, bestaande uit drie perso nen, te weten een architect BNA, een histo ricus en de adviseur cultuurhistorie en land- Contributie Bij deze Wete is - zoals gebruikelijk bij het eerste nummer van het nieuwe jaar - een acceptgiro gevoegd voor het betalen van de contributie voor het jaar 2011. De contributie is ook voor dit jaar nog 13,-. Ik verzoek u vriendelijk de verschul digde contributie te betalen vóór 15 februari 2011, met gebruikmaking van de acceptgiro. Mocht u de contributie 2011 al heb ben vooruitbetaald, dan hoeft u de acceptgiro uiteraard niet meer te ge bruiken. Hartelijk dank voor uw medewerking. De penningmeester schap Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. Indien de jury van oordeel is dat de inzen dingen in een bepaalde periode onvol doende kwaliteit hebben, kan zij besluiten de prijs niet toe te kennen. Tegen een beslissing van de jury is geen beroep mogelijk. De prijs zal telkenmale worden uitgereikt tijdens de algemene jaarvergadering van de HKW (in de maand april). Namen, adressen, enz. van kandidaten voor de prijs kunnen tot acht weken voor de algemene ledenvergadering door leden en niet-leden van de HKW bij het secreta riaat worden ingeleverd en dienen verge zeld te gaan van een duidelijke motivering door de indiener(s) van ten hoogste een bladzijde van het formaat A4. De namen van de kandidaten, behoudens die van de winnaar, zullen niet worden ge publiceerd.

de Wete | 2011 | | pagina 64