WALCHEREN IN BEWEGING [96 pagina's akkers, zee, kreken en klederdracht] Redactie L.M. Hollestelie, eind- en beeldredacteur mevr. H.J. van der Heijden, secretaris mevr. H. Begheyn R. Gabriëlse mevr. J. de Klerk mevr. J.S. Lere-Boone Konii voor de volaende Wete s.v.p. inzenden Walcheren plat? Nee, Walcheren golft. In zijn duin landschap en aan zijn stranden. In het spel van kreekrug en poelgronden. Walcheren golft als de wind het riet langs zijn kreken bespeelt en het graan op zijn akkers beroert. Walcheren golft in zijn stij gende en dalende trapgevels aan oude kaden. In zijn historie met verschillende golven nieuwkomers - Noormannen en toeristen, ijzertijdboeren en Vlaamse inwijkelingen. In de veranderingen van mentaliteit, van kledingwijze en interieurs, van stads- en dorpsinrichting en infrastructuur. Naast de aantrekkelijke voor-intekenprijs (€20,- in plaats van 25,-1, worden er 60 vergrotingen voor een speciale prijs beschikbaar gesteld. Drie foto's uit het boek (zie hiernaast) worden éénmalig in kleine oplage afgedrukt, genummerd en gesig neerd door de fotograaf. Formaat van de foto's is 20x30cm. Prijs 20,- per afdruk. Voorintekening www.dichterbijbeeld.nl De foto's van Martin van Thiel en de teksten van Jo- rien Brugmans en Jan J.B. Kuipers tonen hoe Wal cheren golft. Fotografie, poëzie en overige tekst vloeien in elkaar over. Als golven. Want Walcheren golft. Formaat 24x30 cm. Hardcover. 96 pagina's fullcolour ISBN 978-90-79003-08-2 5 Uitgeverij Dichterbij Beeld 2011 Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder toestem ming van de redactie commissie. Aanwijzingen voor het aanleveren van artikelen of bijdragen voor De Wete kunt u aanvragen bij de redactie. Overige bestuursleden Giro 2405163 t.n.v. de Penningmeester van de Heemkundige Kring Walcheren L. Faase mevr. A.M. van der Most-Zuurdeeg mevr. M.F.J. van Suijlekom-Feleus website: www.hkwalcheren.nl e-mail: info@hkwalcheren.nl K.v.K. nummer 40309644 Verschijnt aan het begin van elk kwartaal. ISSN 0166-2325

de Wete | 2011 | | pagina 4