Het boekje bevat een beschrijving van de geschiedenis van Serooskerke, de goud vondst zelf, een stukje over valsemunterij, het vervolg op de goudvondst en een lied tekst over de goudvondst. Het boekje telt 45 pagina's en is met enkele tientallen af beeldingen geïllustreerd. De verkoopprijs bedraagt 7,50, exclusief eventuele verzendkosten. Bestellen en la ten verzenden is mogelijk via de penning meester van de dorpsraad, de heer P. Willeboordse, Vroonstraat 9, 4353 AD Serooskerke, tel. 0118-591915, e-mail pcw@kpnplanet.nl. Nadat het bedrag is ontvangen zal verzending plaatsvinden. U kunt ook afspreken om het boekje op te halen tegen contante betaling. Contributie 2012 Bij deze Wete is - zoals gebruikelijk bij het eerste nummer van het nieuwe jaar - een acceptgiro gevoegd voor het be talen van de contributie voor het jaar 2012. Het bedrag van de contributie is ook voor dit jaar nog 13,-. Ik verzoek u vriendelijk de verschuldig de contributie te betalen vóór 15 febru ari 2012, met gebruikmaking van de acceptgiro. Mocht u de contributie 2012 al hebben (vooruit)betaald, hoeft u de acceptgiro uiteraard niet meer te gebruiken. Hartelijk dank voor uw medewerking. Het bestuur onderzoekt op dit moment de mogelijkheid de contributie te innen via automatische incasso; het ziet er naar uit dat dit met ingang van het jaar 2013 mogelijk wordt. Contributie innen via deze methode brengt beduidend minder kosten en ad ministratieve werkzaamheden met zich mee dan bij gebruikmaking van een acceptgiro. Hiertoe wordt overleg ge voerd met ING. Ik hoop en verwacht dat vele, en liefst alle, leden bij het invoeren van automa tische incasso van de contributie hier aan hun medewerking verlenen. Hier voor is wel uw instemming en machti ging nodig; in de april-Wete 2012 en op de ledenvergadering in april 2012 zul len wij u hierover nader informeren. De penningmeester

de Wete | 2012 | | pagina 54