50 Contacten met andere organisaties De samenwerking met de Bond Heem schut en de Stichting Vrienden van Middel burg voor het behoud van het cultureel erf goed werd voortgezet. W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer, secretaresse Notulen van de jaarvergadering van de Heemkundige Kring Walcheren, gehou den op donderdag 19 april 2012 in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg 1. Opening De voorzitter, de heer M.M. Steenbeek, opent de vergadering en heet de bijna vijf tig aanwezigen welkom op deze jaarverga dering. 2. Notulen jaarvergadering 2011 De notulen van de jaarvergadering 2011 zoals gepubliceerd in De Wete van juli 2011worden, onder dankzegging aan de secretaresse, mevrouw W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer, goedgekeurd. 3. Ingekomen stukken en mededelingen Bericht van verhindering ontvangen van de heren H.E.F. van Beek te Rotterdam en A.R de Klerk te Middelburg. Verder wordt meegedeeld dat de koffie/ thee in de pauze, zoals gebruikelijk, voor rekening van de vereniging is. 4. Jaarverslagen 2011 a. Jaarverslag secretaresse Het jaarverslag 2011 wordt zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd, onder dank zegging aan de secretaresse, mevrouw W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer. De tekst van dit jaarverslag vindt u even eens in deze Wete. b. Jaarverslag penningmeester De penningmeester, de heer J.J. Jakob- sen, geeft een mondelinge toelichting bij de cijfers. Het financieel jaarverslag 2011 wordt zon der op- of aanmerkingen goedgekeurd, on der dankzegging aan de heer Jakobsen. 5. Verslag kascommissie De leden van de kascommissie, de heren K. Meertens en T. Tuinhof, hebben op 12 april 2012 de boeken en de administratie van de penningmeester, de heer J.J. Ja kobsen, ingezien en in orde bevonden. Geconstateerd is dat de administratie nauwgezet, volledig en in overeenstem ming met de getoonde bescheiden door de penningmeester is bijgehouden. De commissie stelt dan ook voor de pen ningmeester decharge te verlenen. De ver gadering gaat hiermee akkoord. 6. Begroting 2012 Wederom een nadere toelichting van de penningmeester, de heer J.J. Jakobsen. De begroting 2012 wordt zonder verdere op- of aanmerkingen goedgekeurd. 7. Contributie Voor komend jaar wordt geen verhoging van de contributie voorgesteld. De contributie blijft voor het jaar 2013 der halve 13,-. De penningmeester, de heer J.J. Jakob sen, deelt tevens mee dat met ingang van 2013 een automatische incasso voor het innen van de contributie wordt ingevoerd.

de Wete | 2012 | | pagina 52