den en aansluitend een bezoek aan dit klooster brengen. Daarna gaan we naar Mechelen waar we ruim de tijd krijgen om zelf te lunchen en om een of meerdere van de top-tien hotspots van Mechelen te be zoeken. U krijgt hiervoor vooraf een folder uitgereikt. Om 15.30 uur komen we weer bij elkaar en gaan we onder leiding van gidsen een wandeling maken door het historische Me chelen. Onze zuiderburen hebben zo'n flamboyante manier van vertellen dat zelfs een saai verhaal wordt opgekrikt door hun sappige woordkeus. Het diner gebruiken we in het Theatrium, een voormalige coöperatieve bakkerij, theater en cinema. Nu herbergt het ge bouw een balletschool voor moderne dans, een theaterzaal en een restaurant. Het restaurant ademt een sfeer van nostalgie, waar sommige Vlaamse eethuizen het pa tent op hebben. Hierna rijden we op tijd weer terug naar Nederland. Opstapplaatsen en vertrektijden: - Vlissingen, achterzijde stadhuis, 8.00 uur - Koudekerke, Kerkplein, 8.15 uur - Middelburg, ZEP-terrein, 8.30 uur U kunt zich opgeven door overschrij ving/storting van het verschuldigde bedrag op gironummer 3282831 van de Heemkun dige Kring Walcheren te Middelburg, onder vermelding van naam, telefoonnummer en adres en het aantal personen, opstap plaats en eventuele dieetwensen. Graag vermelden met wie u in de bus wilt zitten en met wie u eventueel opgesplitst wilt worden tijdens de stadswandeling, met telefoonnummer en adres. Uw inschrijving dient uiterlijk 1 september 2013 binnen te zijn. Inschrijving geschiedt in volgorde van (betalings)binnenkomst. Kosten 60,- per persoon. De lunch is voor eigen rekening. Deelnemers ontvangen van tevoren nog een bevestiging met de folder De top-tien van Mechelen. Bij annulering uwerzijds na 10 september kan slechts een gedeelte van de deelnamekosten worden geretour neerd, tenzij er een wachtlijst bestaat. De activiteitencommissie, Tineke Kodde (tel. 0118-603589) Anja van der Most (tel. 0118-611552) Addy Simonse (tel. 0118-611533)

de Wete | 2013 | | pagina 60