59 Contributie Het is u bekend dat met ingang van het jaar 2013 de mogelijkheid bestaat de contributie van onze vereniging te beta len via automatische incasso. Inmiddels hebben ruim 700 leden de machtigings kaart opgestuurd om via deze betaalwij ze hun contributie te voldoen. Dit is na tuurlijk nog lang niet genoeg. Ik doe dan ook langs deze weg nog eens een dringend beroep op u om als nog de groene machtigingskaart, die bij de juli-Wete 2012 was gevoegd, in te vullen en te versturen. Hierdoor werkt u mee aan een besparing op de kosten van het betalingsverkeer en aan veel minder administratieve werkzaamheden. U kunt alsnog een machtigingskaart op vragen bij de penningmeester of bij uw bank. Bij voorbaat hartelijk dank voor het als nog inzenden van de machtigingskaart. Voor de leden die de machtigingskaart nog niet hebben verzonden, is bij deze Wete, zoals gebruikelijk bij het eerste nummer van het nieuwe jaar, een schappen, monumenten en musea als be tekenisvolle 'ankerplaatsen'. Vanaf januari 2014 zijn de verhalen bij het erfgoed en in formatie over activiteiten, routes e.d. te vin den op het digitaal platform www.zeeuwse- ankers.nl. Tevens start in de eerste week van januari 2014 een televisieserie bij Omroep Zee land over de Canon van Zeeland. Iedere week wordt een venster uit deze canon uit gelicht. Op dinsdag 21 januari 2014 wordt bijvoorbeeld de Schotse handel in Veere belicht. acceptgiro gevoegd voor het betalen van de contributie voor het jaar 2014. Het bedrag van de contributie is ook voor dit jaar nog €13,-. Ik verzoek u vriendelijk de verschuldigde contributie te betalen vóór 31 januari 2014, met gebruikma king van de acceptgiro. Voor de leden die de machtigingskaart tot automatische incasso al hebben in gevuld en verzonden, zal de contributie 2014 in de loop van februari automatisch worden afgeschreven van de opgegeven bankrekening. Ik hoop en verwacht dat nog vele leden de groene machtigingskaart tot het in nen van de contributie via automatische incasso zullen invullen en opsturen. Dit kan gefrankeerd, rechtstreeks aan: Heemkundige Kring Walcheren, Parkweg 6, 4361 JE Westkapelle. Nogmaals, hartelijk dank voor uw mede werking. De penningmeester Oproep HKW-Cultuurfondsprijs Sinds 1999 kent de Heemkundige Kring Walcheren de driejaarlijkse HKW-Cultuur fondsprijs. Deze prijs is inmiddels viermaal uitgereikt tijdens de algemene ledenverga dering in april, te weten aan F. van den Driest te Serooskerke (2001), het Dijk- en Oorlogsmuseum Het Polderhuis te West kapelle (2005), drs. P.J. Smallegange te Middelburg (2008), en J.N. Houterman te Middelburg en H. Sakkers te Koudekerke (2011). Het is de bedoeling dat de prijs in 2014, tij-

de Wete | 2014 | | pagina 61