Nieuwe leden opgegeven door: C.J. Petiet, Middelburg B. Silkens, Middelburg J.C. Breel, Veere J. Elzinga, Middelburg W. Maljaars, Vlissingen J. Teileman, Serooskerke K. Blom, Amsterdam P.E. Dingemanse, Longview (USA) J. Hendrickx, Vlissingen B. Folcherts-Goossen, Gapinge R. Dreesens, Middelburg C. de Koning, Middelburg C. de Visser, Middelburg A.W. Janse, Zoutelande W. Grootenboer-Polak, Willemstad J.C. Bouwmeester, Veere J. van Leerdam, Culemborg C. de Visser, Middelburg A. Stroo, Middelburg C. de Vries, Middelburg M. Grims, Vlissingen M.A.J. de Witte-Greiner, Koudekerke P den Hollander, Middelburg M. Duim-Dingemanse, Middelburg Vanaf 1 januari 2016 (actie cadeaulidmaatschap): B. van der Heijden, Bussum PJ. van Sluijs, Amsterdam J. de Visser, Vlissingen G. de Witte, Marknesse A.P Bos, Middelburg H.A.P Koole, Middelburg L.M. van Hooij-Vermeulen, Zutphen Mevr. Sinke, Breda F.W. Castel-Duvekot, Vrouwenpolder C. de Pagter, Heinkenszand F. Pouwer, Schoorl S. Dingemanse, Grijpskerke A. Poppe, Grijpskerke Dhr. en mevr. De Jonge, Middelburg via e-mail via de website M.J. Breel via de website via de website via de website P. Blom C.L. Brasser-Dingemanse via de website via de website via de website via de website via de website via e-mail via de website via de website via de website via de website via de website via de website via de website A. Wisse-Meenks via het secretariaat via de website PC. van der Heijden, Helmond PJ. Izeboud, Amsterdam D.A. Joziasse, Soest H.P Barendregt, Dronten J.P van Kessel, Middelburg K. Cornelisse, Rotterdam A.C.Vermeulen, Apeldoorn J.W. Janse de Jonge, Middelburg A. Schoe, Vrouwenpolder K.J. Vogel, Alblasserdam A. Francke, Vlissingen J.T. Boon, Grijpskerke T.N. Rijkse-Kesteloo, Middelburg H.J. van den Boom, Vlissingen Aantal (betalende) leden per 1 december 2015: 2.380.

de Wete | 2016 | | pagina 59