van mening dat een advertentie in de PZC met betrekking tot de activiteiten van de HKW ook een vorm van reclame voor de vereniging is, al brengt dit extra kosten met zich mee. De heer Hubrechsen antwoordt dat er altijd een persbericht wordt verzon den; hieraan wordt in de meeste gevallen in de media aandacht besteed, en dat is gratis. Er zijn verder geen op- of aanmerkingen meer, zodat het financieel jaarverslag 2015, onder dankzegging aan de heer Hubrechsen, wordt goedgekeurd. 5. Verslag kascommissie De leden van de kascommissie, de heren K. Meertens en H.J. Vader, hebben op vrij dag 8 april 2016 de boeken en de admini stratie van de penningmeester, de heer R. Hubrechsen, ingezien en in orde bevon den. Geconstateerd is dat de administratie nauwgezet en volledig in overeenstemming met de getoonde bescheiden door de pen ningmeester is bijgehouden. De commissie stelt dan ook voor de reke ning en verantwoording over het jaar 2015 goed te keuren en de penningmeester de charge te verlenen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 6. Begroting 2016 Wederom een nadere toelichting van de penningmeester, de heer R. Hubrechsen. De begroting 2016 wordt zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd, onder dank zegging aan de heer Hubrechsen. 7. Contributie De contributie is per 1 januari 2016 ver hoogd naar €15,-. Dit bedrag blijft voor 2017 gehandhaafd. 8. Beleid bestuur a. Kennispool (commissie van deskundi gen) De kennispool, die negen personen omvat en nu commissie van deskundigen wordt genoemd, is inmiddels bij elkaar geweest voor nader overleg omtrent de taakom schrijving. De taakomschrijving wordt tij dens deze vergadering gepresenteerd. De voorzitter geeft hierover nog nadere uitleg. De vergadering gaat akkoord met deze taakomschrijving. De volledige tekst hiervan vindt u elders in deze Wete, in de rubriek 'Feiten en mede delingen'. b. Publicatiefonds Het bestuur stelt voor een publicatiefonds in te stellen. Het bestuurslid L. Faase heeft een tekst opgesteld, waarin onder meer gesteld wordt waaraan een aanvraag voor een financiële ondersteuning dient te vol doen en op welke criteria een aanvraag zal worden getoetst. Deze tekst wordt tij dens de vergadering gepresenteerd en de heer Faase geeft hierover nadere uitleg. In feite is het een soort aanmoedigingsprijs. De heer A.P. de Klerk vraagt of hiervoor een commissie zal worden ingesteld en zo ja, wie beslist over een aanvraag, het be stuur of de commissie? De heer Faase antwoordt dat er een commissie kan wor den ingesteld door het bestuur. De heer K. Meertens vraagt of er al aanvragen zijn. Dit is niet het geval. De vergadering gaat akkoord met het instellen van een dergelijk fonds. De volledige tekst met betrekking tot het Publicatiefonds vindt u eveneens in de ru briek 'Feiten en mededelingen' in deze Wete.

de Wete | 2016 | | pagina 51