50 9. Verkiezing bestuursleden a. Mevrouw A.M. van der Most-Zuurdeeg (algemeen bestuurslid) was in 2014 aftre dend en statutair niet herkiesbaar. Tenein de de continuïteit van het bestuur te waar borgen, is - volgens artikel 14, lid 2 van de statuten - haar laatste termijn met twee maal één jaar verlengd. Het bestuur stelt nu voor als haar opvolger te benoemen de heer W. de Veij te Middel burg. De vergadering gaat hiermee ak koord, waarna de heer De Veij zich in het kort aan de vergadering voorstelt. Vervolgens ontvangt mevrouw Van der Most uit handen van de voorzitter, de heer M.M. Steenbeek, een cadeaubon, een boeket bloemen en de HKW-bokaal als Vertrekkend bestuurslid Anja van der Most in de bloemetjes gezet door Wil Valckenier von Geusau-Brouwer en Maarten Steenbeek. (foto Ida Doorenweerd) dank voor haar jarenlange inzet voor de vereniging. Overigens blijft mevrouw Van der Most nog wel aan als lid van de Activiteitencommis sie. b. Mevrouw W.L. Valckenier von Geusau- Brouwer (secretaris) was in 2015 aftre dend en statutair niet herkiesbaar. Tenein de de continuïteit van het bestuur te waar borgen, is - volgens artikel 14, lid 2 van de statuten - haar laatste termijn met één jaar verlengd. Tot nu toe is het bestuur er niet in ge slaagd een opvolger te vinden en stelt dan ook voor deze termijn wederom met één jaar te verlengen. De vergadering gaat hiermee akkoord. c. De heer M.M. Steenbeek (voorzitter) is aftredend en statutair niet herkiesbaar. De voorzitter wordt in functie gekozen. Het be stuur is er niet in geslaagd een nieuwe voorzitter te vinden en stelt daarom voor,

de Wete | 2016 | | pagina 52