Nieuwe leden opgegeven door: J. de Nood, Krimpen aan den IJssel G. van der Wal, Kats L. Webb, Middelburg A. 't Gilde, Middelburg I. Boon, Middelburg A.M. Dekker, Middelburg G. Sinke, Middelburg P.J. Maljers, Veere J.W. Hoogedeure, Domburg J. Janse, Naaldwijk C.A. van Lammeren, Oostkapelle J. Bosman, Middelburg Aantal (betalende) leden per 20 mei C. Gideonze (cadeau) via de website via de website via de website R. Kerkhove via de website via de telefoon via de website AP. de Klerk via e-mail Chr. van Zetten (cadeau) A.R de Klerk 2.330. aan ons door te geven, zodat wij hen eveneens op de hoogte kunnen brengen van dergelijke zaken. U kunt dit doen op het e-mailadres ledenadministratie @hkwalcheren.nl. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Kijken in kerken en synagoge Deze zomer is er weer, zoals gebruikelijk, het Lange Jan Project Middelburg, een project dat ressorteert onder de Raad van Kerken van Middelburg. Al vele jaren is het mogelijk, als onderdeel van dit project, op de donderdagen nader kennis te maken met het religieus erfgoed in de Middelburgse binnenstad. Een des kundige gids leidt u gedurende ruim ander half uur rond in respectievelijk de Abdij kerken, de Hofpleinkerk, de Doopsgezinde kerk, de Rooms-katholieke kerk, de Gasthuiskerk en de synagoge. Elke don derdag in de maanden juli en augustus, aanvang 13.30 uur. U kunt zich aanmelden bij de balie in de Wandelkerk, ingang links van de Lange Jan (de Abdijtoren). De kosten bedragen €4,- per persoon. Kinderen t/m 12 jaar gratis. Zie ook www.langejanproject.wordpress.com/ kerkenpad.

de Wete | 2016 | | pagina 67