r Cadeaubon 48 gramma op zaterdag 5 november 2016. De Vriendenlezing wordt gegeven door auteur Geert Mak. Voor meer informatie zie zeeuwsarchief.nl. Opnieuw: de cadeaubon In De Wete van oktober vorig jaar introdu ceerden wij een cadeaubon voor een jaar lidmaatschap van de Heemkundige Kring Walcheren. Dat bleek een groot succes: enige tientallen jarigen, jubilarissen en an dere lieve mensen kregen de cadeaubon in handen gedrukt. De feestdagen en het nieuwe jaar zijn weer in aantocht, dus we drukken de cadeaubon opnieuw af. Voor een luttel bedrag ontvangt een HKW- lid vier maal per jaar het verenigingsblad De Wete. Daarnaast kunnen lezingen gra tis worden bijgewoond en kan er aan ex cursies worden deelgenomen. Een aardig idee? Vul dan de cadeaubon volledig in. De nota gaat naar de schenker en de welkomst- brief met de januari-Wete naar de ontvan ger. Een cadeau-abonnement geldt voor een kalenderjaar en kost 17,50; het lid maatschap voor de volgende jaren kost 15,-. Uw gulheid wordt ook nog eens beloond met een eervolle vermelding in ons blad. Vindt u het zonde om in dit prachtige blad te knippen? Kopiëren mag gerust. En de cadeaubon is ook te vinden op onze web site: www.hkwalcheren.nl. voor een jaar lidmaatschap van de HKW Gegevens schenker Naam Adres Postcode Woonplaats Lidnummer Gegevens ontvanger Naam Adres Postcode Woonplaats E-mail of tel.nr. In een gefrankeerde envelop opzenden naar: penningmeester HKW, Veerweg 39, 4493 AM Kamperland. E-mailen kan ook: alle ingevulde gegevens naar ledenadministratie@hkwalcheren.nl zja

de Wete | 2016 | | pagina 50