ken gesleept hoeft te worden. Redactiese cretaris Henny van der Heijden houdt de website op orde, samen met redactielid Roel Gabriëlse. Het proces Elk kwartaal komt de redactie in vergade ring bijeen. Een vast agendapunt is de sa menstelling van het eerstvolgende nummer van De Wete. De laatste keer konden we een keus maken uit een kleine dertig arti kelen, een ongekende luxe. Dat maakt het natuurlijk makkelijker om evenwichtige nummers te maken, want dat proberen we altijd: een mix van korte en langere artike len, met uiteenlopende onderwerpen. Als de keuze en de volgorde van de artikelen is bepaald, dan bekijken we in hoeverre de Bijeenkomst met auteurs in hotel Aan de Dam Middelburg30 september 2016. V.l.n.r.: Jules Braat, Jan Kaljouw, Hetty Begheyn (redactie lid), Ko de Jonge, Lo van Driel. (foto Mieke Meijer) artikelen bewerking behoeven en wie dat gaat doen. Meestal buigen twee redacteu ren zich over een artikel, onafhankelijk van elkaar. De redactieleden Coby Lere-Boone, Hetty Begheyn, Roel Gabriëlse en Jan van Roosendaal vormen de 'koppels'. De werk wijze is telkens anders. Sommige artikelen vragen om een intensieve bewerking. On dertussen sprokkelt beeldredacteur Mieke Meijer de illustraties bij elkaar, worden bin nen en buiten de redactie auteurs bena derd voor de rubriek 'Nieuwe uitgaven' en zetten de leden van de activiteitencommis sie van de HKW hun plannen voor het aanstaande kwartaal op de mail. Vanuit het HKW-bestuur komen verslagen van de bij eenkomsten, excursies, dorpswandelingen e.d. binnen, van de penningmeester is er telkens een overzicht van nieuwe leden, en van de bestuurstafel en uit andere hoeken druppelen de berichten binnen voor de ru briek 'Feiten en mededelingen'. Eindredac teur Bert Gerestein zet, in samenspraak met Peter Blom, de lezersrubrieken in el-

de Wete | 2017 | | pagina 40