14 I rashippie Ruurd Hoftijzer en andere mede werkers. Nieuwe projectleiders De opvolger van projectleider Bumy Bos was Hans van Willenswaard (1972-1973), die tegenwoordig als geëngageerd boed dhist in Bangkok woont. Ik zie nog zijn vlammende blik achter de ronde brillen- glaasjes als de barplakkers weer eens ge drag vertoonden dat haaks stond op zijn positieve, alternatieve wereldbeeld. Toen hij aantrad wilde hij in navolging van Bos het cafégedeelte zelfs sluiten: het werd ter stond door bezoekers heropend. Na hem volgde Eindhovenaar Kees Neeteson (1973-1974), die gewerkt had bij Het Paard van Troje in Den Haag en saxofonist was Campus VPRO in park Toorenvliedt, presenta tor Bumy Bos29 juli 1971. (ZB Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, Beeldbank Zeeland, Midavaine, 99121) bij het experimentele jazzrocktrio Danger. Na Neeteson kwam Rinus Roepman (1974- ca. 1976), die ook graficus was en onder meer voor de NCRV had gewerkt. Van Roepman is de gevleugelde uitspraak dat hij net zoveel te stellen had met zijn medewerkers als met de bezoekers. Aangestoken? De in het theehuis ontstane brand van 1975 was volgens hardnekkige geruchten aangestoken. Deze brand was als het ware de bekroning van zes jaar problemen met financiën, bezoekers, buren; bijna zes jaar wisseling van staf- en bestuursleden, tijde lijke sluitingen en de rivaliteit tussen groe peringen onder het personeel. Maar ook van legendarische concerten, 'externe' fes tivals (Music in the Park op het Molenwater en in Park Toorenvliedt, hier met VPRO Campus en grote namen als Jack Bruce), samenwerking met Jeugd en Muziek. Om maar te zwijgen van allerlei spontane eve-

de Wete | 2017 | | pagina 16