33 albums etc. met betrekking tot dit trans portbedrijf. Het gaat Jan voornamelijk om materiaal van rond de gedwongen verhui zing van het bedrijf naar industrieterrein Ar- nestein, medio jaren tachtig. Maar ook uit de Tweede Wereldoorlog zijn gegevens erg welkom. Transportbedrijf Gebr. De Klerk was des tijds gevestigd aan de Molenberg, in het centrum van Middelburg. Het bedrijf groeide daar uit zijn voegen en de zware vrachtwagens veroorzaakten steeds meer overlast in de smalle straten van de bin nenstad. Aan de verhuizing naar Arnestein ging heel wat commotie vooraf. De redactie ziet uw reacties op de hierbo ven gestelde vragen graag weer binnenko men. Dat kan via e-mail (let op: uitsluitend via redactiesecretariaat@hkwalcheren.nl), via de telefoon en zelfs nog heel ouderwets met een brief of een briefkaart. Dansschool Meeuse Oudere Middelburgers kennen Dansschool Meeuse nog wel, aan de Nieuwstraat in die stad. Maar van juli 1946 tot en met februari 1953 was de dansschool nog gevestigd in een pand aan de Korte Delft nummer 18. Karei Meertens uit Middelburg vraagt of er lezers zijn die foto's in hun bezit hebben van de dansschool in die periode of die er nog anekdotes over kunnen vertellen. Ook zou Karei graag in contact komen met Adri Meeuse, zoon van het echtpaar dat de dansschool runde. De firma Gebroeders De Klerk aan de Schut tershofstraat in Middelburg, 1931. De opleg gercombinatie is een Morris Commercial R-Type 192828/'32 (36). (foto Gebr. De Klerk, kentekenzeeland.nl)

de Wete | 2017 | | pagina 35