I i: 39 site in combinatie met de presentatie van de veldnamenkaarten via het Geoloket Cultuurhistorie van de provincie Zeeland. Via deze website kunnen de vooroorlogse veldnamen van percelen op Walcheren in combinatie met andere historische kaarten worden geraadpleegd. Als eerste ge meente is dit jaar begonnen met het toe voegen met de veldnamen van Domburg. De resultaten hiervan zijn al via de website van het Geoloket Cultuurhistorie te raad plegen. Activiteitencommissie De Activiteitencommissie was aan het begin van dit verslagjaar als volgt samen gesteld: mevrouw T. Kodde-Huijbregtse, mevrouw A.M. van der Most-Zuurdeeg en mevrouw A.P. Simonse. De samenstelling van deze commissie bleef dit verslagjaar ongewijzigd. De commissie heeft ook dit jaar weer alle activiteiten - in de vorm van lezingen en excursies - georganiseerd. Foto Leo Hollestelle. Activiteiten In 2016 werden vijf reguliere bijeenkom sten in de aula van de Zeeuwse Biblio theek te Middelburg gehouden (zie ook de verslagen in de diverse Wetes van 2016). De jaarlijkse HKW-wandeling vond plaats op woensdag 22 juni 2016 in Westkapelle; na de wandeling werd daar het Polderhuis bezocht. De buitenheemse excursie vond plaats op zaterdag 17 september 2016 en voerde ons naar Rotterdam en Oudenbosch. Contacten met andere organisaties Met het merendeel van de heem- en oud heidkundige organisaties in Zeeland vond weer een uitwisseling van tijdschriften plaats. W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer, Secretaris

de Wete | 2017 | | pagina 41