7. Begroting 2017 Wederom een nadere toelichting van de penningmeester, de heer R. Hubrechsen. De begroting 2017 wordt zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd, onder dank zegging aan de heer Hubrechsen. 8. Contributie Het contributiebedrag van 15,- blijft voor 2018 ongewijzigd. 9. Beleid bestuur Het beleid van voorgaande jaren is niet wezenlijk veranderd. De in 2015 ingestelde commissie van des kundigen heeft reeds enige malen een ad vies met betrekking tot bepaalde ontwikke lingen op Walcheren gegeven; het bestuur heeft overeenkomstig deze adviezen ge handeld. Bij het in 2016 ingestelde HKW-Publicatie- fonds zijn reeds enkele aanvragen binnen gekomen; daarvan is reeds één aanvraag op grond van de gestelde criteria niet ge honoreerd. Twee aanvragen zijn nog in be handeling. Wellicht dienen de criteria bijgesteld te worden. De heer A.P. de Klerk merkt bij dit agenda punt op dat het ledental elk jaar daalt. Hij stelt het bestuur voor te overwegen elk HKW-lid een jaar lang een gratis extra Wete te geven. De leden kunnen dan hier mee wellicht nieuwe leden aanbrengen. De heer G.J. Gerestein doet de suggestie een lidmaatschap voor het leven mogelijk te maken. De voorzitter zegt toe beide suggesties in een bestuursvergadering te bespreken. 10. Verkiezing bestuursleden a. De heer L. Faase (algemeen bestuurs lid) is aftredend en statutair niet herkies baar. Het bestuur is er, ondanks naarstig zoeken, nog niet in geslaagd een geschikte opvolger te vinden. Omdat de heer Faase wegens vakantie niet aanwezig is, zal op een later tijdstip afscheid van hem worden genomen. b. Mevrouw W.L. Valckenier von Geusau- Brouwer (secretaris) was in 2015 aftredend Vertrekkend voorzitter M.M. Steenbeek en aan tredend voorzitter Tiny Polderman. (foto Leo Hollestelle) en statutair niet herkiesbaar. Teneinde de continuïteit van het bestuur te waarborgen, is - volgens artikel 14, lid 2 van de statuten - haar laatste termijn met tweemaal één jaar verlengd. Tot nu toe is het bestuur er niet in geslaagd een geschikte opvolger te vinden en stelt dan ook voor deze termijn wederom met één jaar te verlengen. De vergadering gaat hiermee akkoord. c. De heer M.M. Steenbeek (voorzitter)

de Wete | 2017 | | pagina 44