Feiten en mededelingen Noteert u alvast? Woensdag 18 april 2018 Jaarvergadering De jaarvergadering van de Heemkundige Kring Walcheren zal plaatsvinden op woensdag 18 april 2018. Tijdens het huis houdelijk gedeelte komen onder meer de volgende zaken aan de orde: jaarverslagen secretaris en penningmeester, verslag kascommissie, begroting, beleid bestuur en (her)verkiezing bestuursleden. In De Wete van april 2018 treft u een uit gebreide agenda aan. Het programma na de pauze zal eveneens in deze april-Wete en op onze website worden gepubliceerd. Woensdag 18 april 2018, aula Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk te Middelburg, aanvang 20.00 uur (zaal open 19.45 uur). Afscheid bestuurslid Leo Faase Op de jaarvergadering van woensdag 26 april 2017 was ons bestuurslid Leo Faase aftredend en statutair niet herkiesbaar. Hij kon deze jaarvergadering echter wegens vakantie niet bijwonen. Daarom werd voor afgaand aan de eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen op woensdag 25 oktober 2017 op passende wijze afscheid van hem genomen. De voorzitter, Tiny Polderman, memoreer de in het kort de vele verdiensten van Leo voor de vereniging. Hij was gedurende acht jaar bestuurslid en de leden van de HKW kennen hem met name van zijn verslagen in De Wete van bijeenkomsten en excur sies gedurende deze periode. Deze ver slagen werden altijd verlucht met foto's, gemaakt door zijn echtgenote, Ida Dooren- weerd. De voorzitter dankte Leo voor de altijd pret tige samenwerking en zijn inbreng tijdens de bestuursvergaderingen. Haar dank ging vergezeld van een cadeaubon, een boek en een boeket bloemen. Tevens ontving Leo Faase bij zijn afscheid als bestuurslid. (foto Ida Doorenweerd) Leo de HKW-bokaal als blijk van waarde ring voor zijn jarenlange inzet voor de HKW.

de Wete | 2018 | | pagina 61