Activiteiten H<W 51 Huurders lief en leed Bron: uitgeverijkomma. ril. ven. De start van de tocht is in Goes, waar de platbodems met trekpaarden door het Goese Sas gejaagd worden. Bij de bieten- tocht van 2017 werden Yerseke, Zierikzee, Sint Annaland en Steenbergen aangedaan. In Steenbergen werden de suikerbieten gekeurd en de winnaars bekendgemaakt. Alle deelnemers kregen een houten bietje. Ook Adrie Koppejan is al een aantal jaren deelnemer aan de bietentocht. Frans van den Driest Vanwege droeve omstandigheden kon de conference 'Huurders Lief en Leed' van Johan en Jan-Willem Antheunisse op 24 januari jl. geen doorgang vinden. De Activi teitencommissie probeert nu een nieuwe datum te prikken, maar het wordt in ieder geval komend najaar en misschien zelfs pas begin volgend jaar. Zodra er een da tum bekend is, leest u het in dit blad en op de website van de HKW. Woensdag 18 april 2018 Jaarvergadering De jaarvergadering van de Heemkundige Kring Walcheren vindt plaats op woensdag 18 april 2018. De agenda treft u als losse bijlage bij deze Wete aan. Na de pauze zal de kunsthistoricus Jac queline van Paaschen een lezing geven over fotografie bij de Ramp van februari 1953 (zie hierna). Woensdag 18 april 2018, aula Zeeuwse Bibliotheek, aanvang 20.00 uur (zaal open 19.45 uur). Documentaire fotografie naar aanleiding van de Ramp Naar aanleiding van het feit dat het in fe bruari jl. 65 jaar was geleden dat Zuid west-Nederland werd getroffen door een van de zwaarste watersnoodrampen sinds

de Wete | 2018 | | pagina 53