Activiteiten H<W 61 markante panden op Walcheren, waaron der het Van de Perrehuis in Middelburg, Der Boede bij Koudekerke en het Van Dis- hoeckhuis, het oude stadhuis van Vlissin- gen. Bram de Bree heeft het balkonhekje aan weerskanten uitgebreid met in totaal vier balkonelementen van het Van Dis- hoeckhuis. "Het bijzondere van dit soort oud smeedwerk is dat de dwarsverbindin gen net als hout halfverbindingen zijn", schrijft hij en hij voegt er een tekeningetje aan toe om dat te verduidelijken. Zowel De Dolfijn als het Van Dishoeckhuis zijn nooit meer opnieuw opgebouwd en Bram is er trots op dat hij in zijn voortuin via Van Baur- scheit Vlissingen en Middelburg verenigt. Woensdag 8 juli 2020 Bevrijdingsmuseum Ons bezoek aan het Bevrijdingsmuseum in Nieuwdorp gaat gelukkig door. Maar er zijn wat restricties vanwege de coronacrisis. Zo mag er maar een bepaald aantal mensen op het terrein worden toegelaten. Daarom moeten wij u vragen of u zich van tevoren wilt aanmelden. Ook op het terrein zelf worden de coronavoorschriften zo goed mogelijk opgevolgd. Het zou fijn zijn als u komt, en natuurlijk hopen wij op mooi weer. Aanmelding graag uiterlijk 7 juli bij Addy Simonse, tel. 06-15381889, e-mail apsi- monse@zeelandnet.nl. Woensdag 8 juli 2020, 14.00 uur ont vangst in het Bevrijdingsmuseum, Coudorp 41, Nieuwdorp. Entree 10,50, met Muse umjaarkaart gratis (koffie/thee en gidsen gratis). Geen buitenheemse excursie Wij hadden het programma voor de buiten- heemse excursie in september a.s. al hele maal rond en popelden om u daar in deze rubriek lekker voor te maken. Maar u be grijpt het al: er kwam iets tussen. Het HKW-bestuur heeft besloten in verband met de coronacrisis de buitenheemse ex cursie dit jaar geen doorgang te laten vin den. Natuurlijk leggen wij ons daarbij neer. Het is vrijwel ondenkbaar dat bij zo'n ex cursie de voorgeschreven anderhalveme- termaatregel kan worden gehandhaafd. Daar komt nog bij dat het gros van de deel nemers tot de risicogroep behoort. Wij hopen van harte u volgend jaar weer een interessante, gezellige en avontuurlijke excursie te kunnen aanbieden. Blijf intus sen gezond, blijf in beweging, blijf actief! De Activiteitencommissie, Tineke Kodde Anja van der Most Addy Simonse

de Wete | 2020 | | pagina 63