Nieuwe leden opgegeven door 65 Fam. Broedelet-Tilman, Oostkapelle M.H. Oortman Gerlings (cadeau) E. Glerum, Middelburg via de website PC. van Keulen, Middelburg via de website D. Hoetink-van Till, Overveen via de website P. Gabriëlse, Westkapelle via de website W. van de Putte, Krimpen aan den IJssel J. de Nood (cadeau) J. Blom, Amsterdam C.N. Polderman (cadeau) C. van de Kreeke, Serooskerke via de website L. Beks, Middelburg M.M.G. Pastoor (cadeau) J.G.M. van der Moere, Veere T. Breel (cadeau) E. Kambier-Roose, Vlissingen via de website A. Francke, Breskens J.A. Francke (cadeau) J. Francke, 's-Heer Hendrikskinderen J.A. Francke PA.J. Houmes, Veere via de website C. Louwerse, Rotterdam C.M. Klaver (cadeau) PJ. Boone, Grijpskerke J.A. Koster (cadeau) C. Goeman, Middelburg via de website J. de Regt, Oostkapelle W. Midavaine (cadeau) N.J. Weezepoel, Vlissingen via de website D. Helmers, Veere via de website M.J. Osté, Middelburg via de website J. Jobse, Aagtekerke via de website H. Gardien, Koudekerke T. Hoekstra L. Franchimont, Middelburg via de website PC. van Nuenen, Grijpskerke via e-mail K. de Wolf, Middelburg A. Wouters (cadeau) D.G. Hondius, Amsterdam C.N. Polderman Aantal (betalende) leden per 1 maart 2021: 2.226. Walcheren verwacht aan te treffen. Deze film toont een vakantiereis naar Zeeland van 24 juli tot 14 augustus 1939, met bezoekjes aan Middelburg en Terneuzen, een Scheldetocht, varen naar Harwich over de Noordzee en een tocht langs Vlissin- gen, Zoutelande, Domburg, Veere, Goes, Zierikzee en dan per boot van Middelburg naar Rotterdam. Zie: www.filmbankgroningen.nl/archief/ av4785/?q=Middelburg. (Groninger Archieven, AV4785. Een vacantiereis naar Zeeland, J. Petersen, 1939, 16 mm, kleur en zwart/wit, zonder geluid, Lengte: ca. 36 minuten.)

de Wete | 2021 | | pagina 67