Zep Middelburg uifgelichh ■ragen...Desalniettemin is bedrijfsleider Kuper van BCC levreden: 'Zep moet nog helemaal tussen de oren van Inensen komen, dat vergt tijd en geduld. Toch zien we nu al herhaalbezoek. Mensen die terugkomen om de rust fcn de ruimte in onze winkel.' Ook met de bouw is hij blij: pMet de locatie en met onze klimaatneutrale winkel. Niet voor mets hebben we samen met het Wereld Natuurfonds een Groene Stekkerwand in onze winkels. We willen con sumenten aanzetten tot zuinige keuzes.' Kuper moet het vooral hebben van inwoners van boven de 25 die bewust friezen en kopen. 'Impulsaankopen van dagjesmensen fcijn meegenomen, net als klandizie van de studenten van het ROC trouwens. Daar zit wat in: meer dan duizend consumenten die hier dagelijks rondlopen... al schijnt de ■jeugd meer te hebben met de luidruchtige gigant van Ide overkant.' Wat naar zijn mening nog beter kan is de bewegwijzering in en rond Middelburg: 'Zodat het Zep vanuit alle richtingen makkelijk vindbaar is en niet alleen vanaf de A58.' Voor eigenaar Ron Openneer van Fit for All was de samen werking met andere ondernemers reden om industrieter rein Arnestein te verruilen voor het Zep: 'Samenwerking in comb natie met de fraaie locatie, de goede bereikbaarheid en het gevarieerde aanbod. Het is een echt vrijetijdspark. Ik vind bovendien dat de bouwvormen het Zep mooi en elegant maken en de aankleding met schelpen en helm gras stralen iets Zeeuws uit.' Openneer is optimistisch: 'Ik verwacht dat het Zep een echte ontmoetingsfunctie gaat krijgen.' Vader en dochter Van Limbergen, eigenaren van de Fiets Scooter Shop, zijn speciaal om de ROC-leerlingen naar het Zep gekomen. 'Voor de verkoop van scooters en fietsen natuurlijk, maar ook voor onze reparatieservice. Hebben ze een lekke band of een kapot achterlicht, ze kunnen hun tweewieler meteen brengen en na schooltijd gerepareerd weer ophalen.' levensader van het park. Een school en een 'museum', vor men zij dan straks de kroon van de fraai geslepen diamant die Zep Middelburg heet? 16 bedrijven 300 arbeidsplaatsen (nieuw) 900.000 bezoekers per jaar, waarvan een derde nieuw (prognose) 700 parkeerplaatsen (gratis) Het is wel duidelijk, de pioniers van Zep Middelburg heb ben nun hoop gevestigd op de Voetbal Experience én het ROC Zeeland. Dat moeten dé publiekstrekkers worden, de Fotografie: Marjan de Kort Ries de Nooijer

Zeelanddoc. | 2010 | | pagina 67