DE AUTEURS Mirjam van Zuilen (Rotterdaml958) studeerde vier jaar Rechten aan de Katholieke Universiteit Brabant. Ze veranderde van studie en voltooide de Academie voor Journalistiek in Tilburg. Thans volgt ze naast haar dagelijkse werkzaamheden de studie Master of Corporate Communication aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam. Ze was regio verslaggever bij dagblad De Stem in Breda en Roosendaal, gemeente raadsverslaggever bij dagblad Het Binnenhof in Den Haag en parlemen tair/Haags-verslaggever standplaats Den Haag voor de Provinciaal Zeeuwse Courant. Bij deze laatste krant werd ze adjunct-hoofdredac teur chef centrale redactie in Vlissingen. Thans is ze werkzaam als hoofd communicatie bij DELTA Nutsbedrijven. Ad H. van Dijk (Vlissingen 1927) is oud huisarts te Vlissingen en beoefe naar van lokale geschiedenis. Hij publiceerde in Walcheren onder vuur en water (1984), Water over Walcheren (1994), Walacria 6, 7 en 8 (1994, 1995,1996), Scheldemond weerspiegelt - gedenkboek van de Rijks H.B.S. te Vlissingen - (1992), en in diverse tijdschriften, waaronder De Wete. Ook in ZL 1,3 en 4 staan bijdragen van zijn hand. Jan Hendriksen (De Bilt 1943) studeerde Civiele Techniek aan de TU- Delft. Vanaf 1978 is hij werkzaam bij Rijkswaterstaat. Na een periode in de beleidsvoorbereiding (Hoofddirectie), onderzoeksmanagement (Deltadienst) en advies-management (Dienst Getijdewateren) is hij sinds 1991 projectleider van het project Communicatie Integraal Waterbeheer (Rijksinstituut voor Kust en Zee). Hij is geïnteresseerd in oude houten vissersschepen in de Delta en publiceert daar graag over. Hij is hoofdre dacteur van CONSENT, het tijdschrift van de Stichting Behoud Hoogaars. 222

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2001 | | pagina 224