HET WOOLDHUIS het is bijzonder dat het als kleinere speler op de energiemarkt een zelf standige positie inneemt en steeds blijft innemen". DELTA maakte roerige tijden door de afgelopen 3 jaar. Het vertrek wegens pensioen van oud-directeur Pieter Stoter was bijvoorbeeld een markant moment. De liberalisering van de energiemarkt, de aankoop van milieubedrijven en ga zo maar door. „Het is boeiend dat als commissaris mee te maken. Ik denk dat we een goed team zijn, dat de problemen en ontwikkelingen uiteindelijk goed het hoofd kan bieden". Na het kopje koffie wordt een biertje geserveerd. "Ik weet zeker dat we nog ergens bier hebben", mompelt hij terwijl de keukenkastjes en de koelkast weer open worden gedaan. Het blijft bijzonder deze man, die blijkbaar niet gewend is in dit huis het huishouden te regelen, zo in de weer te zien. Hij neemt de tijd voor het gesprek en geniet zichtbaar van zijn huis en het feit dat hij eens rustig en ontspannen over zijn huis en leven kan praten. Zowel over zijn werk, zijn huis als over zijn privéleven praat hij met een grote betrokkenheid. Dat is ook wat hij wil zijn; betrok ken. „Het gebeurt wel eens dat ik een opmerking of een klacht krijg van een hele gewone klant. Ik sta er dan op dat zijn probleem wordt uitge zocht of zoek het zelf uit en bel dan zo iemand zelf zonodig terug. Mensen hebben recht op die aandacht en bovendien blijf ik op die manier zelf ook alert." De passages in dit artikel zijn uit "Het Wooldhuis, van Stichting Wooldhuis. 1996". Ook aan typerende gevel versieringen is het oog voor detail van architect Dirk Roosenburg af te lezen. Hier in de Z.W.-gevel. 141

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2003 | | pagina 143