auteurs Kees Bos (Wilnis,1937) was journalist en docent aardrijkskunde. Hij doceerde onder andere aan de Chr. Pedagogische Akademie te Middelburg en politieke geografie aan de MO-opleiding van de Katholieke Leergangen in Tilburg. Daarnaast was hij actief in leerplanontwikkeling. Van 1987 tot 1997 was hij verbonden aan de Hogeschool Zeeland voor onderwijsontwikkeling en public relations. Hij is thans mede-firmant in het publiciteits- en organisatiebureau Bos Böttcher. Hij is initiatiefnemer en samensteller van de serie Zeelandboek. Kees Slager (Scherpenisse, 1938). was journalist bij Het Vrije Volk, de Vara-radio en de VPRO-radio. Was vanaf de jaren '70 betrokken bij de (oppositionele) Zeeuwse bladen De Gouden Delta en Nieuw Zeeland en schreef op basis van oral history een aantal boeken die bijna allemaal betrekking hebben op de zuidwestelijke delta in de 20ste eeuw (onder andere Landarbeiders, De Ramp, een reconstructie en Zeven Zeeuwse vrouwen). Is initiatiefnemer en voorzitter van de Stichting Ooggetuigen van de 20ste eeuw', een project dat Zeeland aan een 'gesproken geschiedenis-archief van de vorige eeuw wil helpen.' Huub Droogh (Noordwijk, 1960) studeerde planologie en stedenbouwkunde in Tilburg. Na onder andere werkzaam te zijn geweest bij het ministerie van econo mische zaken stapte hij in 1993 over naar het architecten- en stedenbouwkundigen bureau Rothuizen van Doorn 't Hooft (RDH). Vanaf 1997 maakt hij deel uit van de directie. Als adviseur is hij gespecialiseerd in ruimtelijk strategische processen. Vanuit deze rol is hij werkzaam voor gemeentebesturen, provincies en grotere bedrijven in met name Zuid-West Nederland.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2004 | | pagina 185