De auteurs Lo van Driel (Terneuzen. 1944) promoveerde in 1988 op een onderwerp uit de taalfilosofie. Hij was jarenlang leraar Nederlands en vervolgens docent Taalkunde aan een lerarenopleiding. Hij publiceerde in de Provinciale Zeeuwse Courant en werkte mee aan Omroep Zeeland. In 2003 verscheen zijn omvangrijke biografie van Van Dale. Mirjam van Zuilen (Rotterdam, 1958) studeerde vier jaar Rechten aan de Katholieke Universiteit Brabant. Ze veranderde van studie en voltooide de Academie voor Journalistiek in Tilburg. In 2002 behaalde zij de graad van Master of Corporate Communication aan de Erasmus Universiteit te Rotter dam. Ze was regio-verslaggever bij dagblad De Stem in Breda en Roosen daal, gemeenteraadsverslaggever bij dagblad Het Binnenhof in Den Haag en parlementair/Haags verslaggever standplaats Den Haag voor de Provinciale Zeeuwse Courant. Bij deze laatste krant werd ze adjunct-hoofdredacteur/ chef centrale redactie in Vlissingen. Thans is ze werkzaam als hoofd com municatie bij DELTA N.V. Kees Bos (Wilnis, 1937) had na enige jaren journalistieke werkzaamheid een loopbaan in het onderwijs. Hij gaf onder andere les aan de Christelijke Pedagogische Akademie in Middelburg en doceerde politieke geografie aan de MO-opleiding Aardrijkskunde in Tilburg. Daarnaast was hij actief in leer planontwikkeling. Van 1987 tot 1997 was hij verbonden aan de Hogeschool Zeeland voor onderwijsontwikkeling en public relations. Hij is mede-firmant van Bos Böttcher, een bureau voor publiciteit en organisatie. Er zijn meerdere publicaties van zijn hand verschenen. Hij is initiatiefnemer en samensteller van de serie Zeelandboek.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2005 | | pagina 217