fletwerk van voorzieningen De school en de polikliniek zaten nog op het terrein van Zonneveld. Het was een spannende en roerige tijd. Er deden zich problemen voor omdat de onderwijs- wetgeving niet in de verplaatsing van de school voorzag. Juridisch kon dat niet. Er zijn veel gesprekken in Den Haag en Zoetermeer over gevoerd. Zonneveld sloot definitief zijn poorten in mei 1995. De mytylschool werd overgebracht naar Goes en ging op in mytylschool De Sprienke, die naast het kinderrevalidatiecentrum Reigerbos is gelegen. De naam Zonneveld is nooit verdwenen. De stichting be staat nog steeds. Zonneveld ontvangt nog steeds legaten. De stichting beheert een vermogen voor de mytylschool en doet zo nu en dan ook uitkeringen aan de Vrienden van RGZ en aan de Vrienden van het Kindergezinsvervangend Tehuis De Tiende te Goes. Toen Zonneveld nog geen eigen zwembad had werd er gezwom men in het Middel burgse zwembad. Hier werd ook voor het A-diploma gezwommen, (foto collectie Hans Overduin) RGZ vormt een netwerk van revalidatievoorzieningen in de provincie Zeeland. Zo biedt revalidatiecentrum Lindenhof in Goes poliklinische en klinische revalidatie voor volwassenen. Voor dit laatste beschikt Lindenhof over 26 klinische bedden. Revalidatiecentrum Reigerbos biedt poliklinische behandeling voor kinderen. Re validatiecentrum De Wielingen in Terneuzen biedt poliklinische behandeling voor volwassenen en kinderen. Lindenhof is de 'buurman' van het Oosterscheldezie- kenhuis, terwijl De Wielingen zich op het ziekenhuisterrein van De Honte in Ter- neuzen bevindt.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2006 | | pagina 148