Paul den Boer datieproces kunnen veraangenamen en die niet vergoed worden door RGZ of subsidiegever. Dit ligt in de sfeer van ontspanning tot het gezellig maken van de wachtruimtes. In totaal werken er bij de RGZ 180 medewerkers. Dit professionele apparaat is nodig om jaarlijks ongeveer 130 klinische patiënten te behandelen, om ongeveer 2800 eerste poliklinische onderzoeken te doen en om ongeveer 1600 nieuwe poliklinische patiënten te behandelen. De revalidatiegroepen hart-/bloedvaten, hersenletsel en reuma worden door honderden patiënten gefrequenteerd. Maar ook patiënten met schedeltrauma, dwarslaesie en beenamputatie weten de weg naar RGZ te vinden. De liefdadigheid bestaat tegenwoordig alleen nog uit het verfraaien van het rand- gebeuren. Dit staat in schril contrast met het werk in de beginperiode op Zonne veld, waar alles draaide om liefdadigheid. Paul den Boer, algemeen directeur RGZ 'Als je in de bloei van je leven een beroerte krijgt wordt je leven op zijn kop gezet. Op Paul den Boer zit een lange houdbaarheidsdatum als directeur. Op 32-jarige leeftijd was hij het boegbeeld van het Sociaal Centrum (gezinsverzorging, alge meen maatschappelijk werk en maatschappelijk activeringswerk) in Goes. Een kleine dertig jaar later staat hij nog aan het roer, nu als algemeen directeur van de Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ). Van 1983 tot 1992 was hij direc teur algemene zaken van de Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis, waar ook de Provinciale Kraamzorg Zeeland en de Provinciale Entadministratie onder viel. Geen carrière, geruggensteund door een opleidingsplan, dat de weg naar de top uitstippelt. Geen weg der geleidelijkheid: hij stond er als benjamin van de directeu ren in de gezondheidszorg, nu als nestor heeft hij nog dezelfde punch en passie. Wat is het geheim?

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2006 | | pagina 151