Oe mensen van floordhoek Wanneer er een markt voor is worden uitvindingen van Seatec in productie geno men en verkocht. Die zuigankers bijvoorbeeld. Leen Noordhoek is 59 jaar oud en is Algemeen Directeur van het bedrijf. Corry en hij hebben twee zonen. Cees, geboren in 1971 en Ronnie, geboren in 1974. Ronnie zit niet in het bedrijf, hij heeft een baan in de horeca, Cees zit sinds 1997 in het bedrijf. Na een studie Rechten en Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit kwam hij in dat jaar als manager in het bedrijf. Inmiddels is Cees Commercial Di rector, hij haalt over de hele wereld de projecten binnen. Dat kan alleen wanneer je een enorm internationaal netwerk hebt. Cor Vermeer is de Operations Director, verantwoordelijk voor alle projecten. Een innovatie waar Noordhoek heel trots op is, is het TUP Diving System®. De driehoek Leen Noordhoek, Cees Noordhoek en Cor Vermeer vormt de directie van het bedrijf. Annemarie Noordhoek-Kok is de vrouw van Cees. Zij doet de communicatie van het bedrijf. Het is opmerkelijk professioneel dat een bedrijf van die omvang een aparte communicatiefunctie heeft. Annemarie: 'Bij de meeste bedrijven in onze branche is de communicatie vaak iets wat "ernaast" wordt gedaan. Wij voeren een breder en actiever communicatie beleid. Toen de TUP, waarmee je tot 100 meter diep kunt duiken, in april 2005 gereed was, hebben we een feestelijke bijeenkomst georganiseerd en een persbe richt breed verspreid. Maar we denken efficiënt dus we hebben dat gecombineerd met het 45-jarig bestaan van het bedrijf en het 40-jarig jubileum van Leen. Noordhoek is een mensenbedrijf. Hier op kantoor drinken we elke ochtend geza menlijk koffie. Daar komt iedereen iedereen tegen. Onze mensen zijn zeer gemo-

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2006 | | pagina 20