Stichting Zeelandboeh Het Zeelandboek verschijnt jaarlijks en is een uitgave van de Stichting Zeelandboek. Het is een actueel tijdsdocument over Zeeland vanuit een grote verscheidenheid aan invalshoeken. Aan de orde komen mensen en gebeurtenissen, ruimte en landschap, economie en bedrij vigheid, kunst en cultuur, organisaties en bestuur, kortom alles wat samen deel uitmaakt van het beeld van Zeeland. In de boekhandel en rechtstreeks Het Zeelandboek is verkrijgbaar in de goede boekhandels in Zeeland en op enkele plaatsen daarbuiten. De winkelprijs is 22,50. U kunt het Zeelandboek ook rechtstreeks bestellen bij de Stichting, zie hieronder. U krijgt het boek dan thuisbezorgd en hoeft geen bezorgkosten te betalen. Ook kunt u een abonnement nemen. De abonnementsprijs bedraagt 19,95 inclusief bezorgkosten. Een e-mail of een telefoontje is voldoende. Relatiegeschenk Het Zeelandboek is een fantastisch relatiegeschenk. Bedrijven en instellingen kunnen daartoe het Zeelandboek tegen aantrekkelijke kortingen kopen. Bovendien kunt u vóórin het boek een extra pagina op laten nemen als aanbiedingspagina met informatie over uw bedrijf. Sponsoring U kunt het Zeelandboek op verschillende manieren sponsoren. Met een geldelijke bijdrage, of door gedurende een aantal jaren een vast aantal boeken af te nemen. Dat laatste kan onder dezelfde condities als voor relatiegeschenken. Voor meer informatie: kijk op onze website www.stichtingzeelandboek.nl of mail ons op het adres info@stichtingzeelandboek.nl. Interesse of vragen? Neem dan contact op met het secretariaat van onze stichting: De heer G. Lijesen, Europalaan 23, 4334 AE Middelburg, telefoon 0118 - 617680.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2006 | | pagina 225