Oe auteurs ZL Kees Bos (Wilnis, 1937). Initiatiefnemer en samensteller van het Zeelandboek. Was jarenlang leraar Aard rijkskunde en docent Politieke Geografie aan een lerarenop leiding. Hield zich vervolgens bezig met onderwijsontwikke ling. Is mede-firmant van een bureau voor publiciteit. Een bescheiden uitgeverij maakt deel uit van de activiteiten. Foto: Ruden Riemens. Han Admiraal (Schiedam, 1959), was bijna twintig jaar werkzaam in diverse functies bij Rijkswa terstaat. Sinds 1999 is hij directeur bij het Centrum Ondergronds Bouwen (COB), van waaruit hij in 2003 is gestart als lector ondergronds ruimte gebruik aan de Hoge school Zeeland. Verder Ton Vaes (Smallingerland, 1960). Na de opleiding tot leraar elektrotechniek Arno Dirkzwager (Alphen aan den Rijn, 1966), HEAO CE, Marketing Communica tie B en Communicatie C. Werkte eerder als marketing medewerker bij Koninklijke Zeelandia en als medewerker marketing communica tie bij Koninklijke Prins Dingemanse. is hij vice-voorzitter afdeling Tunneltech niek en Ondergrondse Werken van Kivi-NIRIA. Internationaal is hij actief binnen de 'In ternational Tunnelling and Underground Space Association' ITAhij vervult daar ondermeer het voorzit terschap van het 'ITA Committee on Underground Space - ITACUS'. volgde de opleiding tot schipper binnenvaart en stuurman grote zeilvaart. Ton wisselt het varen af met het maken van vaardig heidstrainingen en cursussen. Thans is hij werkzaam als beleidsmedewerker communicatie bij Zee land Seaports in Terneu- zen. In die hoedanigheid onder andere betrokken bij diverse projecten die betrekking hebben op de ontwikkeling van het goederenvervoer per spoor, maar heeft zijn bijdrage aan het Zee landboek op persoon lijke titel geschreven

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2008 | | pagina 285