Arnold Parre (Den Haag, 1943) begon zijn carrière als stuurman bij de grote vaart en schreef in die tijd voor De Blauwe Wimpel. Later was hij personeelschef bij Hoechst Vlissingen, waar hij het bedrijfs blad redigeerde. Frank A.M ten Heuvel (Eindhoven, 1965) is afgestudeerd Fiscaal Recht Universiteit Leiden. Gedurende dertien jaar heeft hij diverse functies gehad in het bankwezen. In 2004 is hij overgestapt naar DELTA NV als Hoofd Corporate Af fairs en secretaris voor de raad van commis sarissen. Binnen de po litiek heeft hij diverse functies bekleed op lokaal, provinciaal en Koos de Vos (Rotterdam, 1950) is directeur kennis economie van de NV Economische Impuls Zeeland. Al tijdens zijn studie Econome trie aan de Erasmus Universiteit werd hij projectleider ICT bij Pakhoed Rotterdam en de Koninklijke Marine. Na zijn afstu- Vervolgens werkte hij in de maatschappelijke dienstverlening en zat in de redactie van een landelijk vaktijdschrift. In 1985 werd hij com municatieadviseur bij de PZEM, later DELTA N. K Ook hier redigeerde hij het personeelsblad. Samen met Frank Deij schreef hij 10 jaar Delta: van monopolie naar markt. landelijk niveau. Hij is lid van de redactie CDA magazine en van diverse werkgroepen van de partij en van het Wetenschappelijk Instituut. Momenteel is hij lid van enkele denk tanks op het gebied van energie, economie en financiën, lid van het bestuur van het Wetenschappelijk Instituut en lid van de redactie CD Verken ningen. Hij heeft veel artikelen gepubliceerd over onderwerpen die liggen op het snijvlak politiek, maatschappij bedrijfsleven. deren werd hij eerst leraar Heao, daarna bedrijfseconomisch adviseur te Curasao en vervolgens organisa tieadviseur. Die functie vervult hij nog steeds naast zijn directeur schap bij Impuls Zeeland. Eerder was hij tevens algemeen directeur Landelijk Expertisecentrum en Uitgeverij voor Loop baanvraagstukken te Leeuwarden. Kees Slager (Scherpenisse, 1938) was journalist bij Het Vrije Volk, de Vara-ra- dio en de VPRO-radio. Was vanaf de jaren '70 betrokken bij de (op positionele) Zeeuwse bladen De Gouden Delta en Nieuw Zeeland en schreef op basis van oral history een aantal boeken die bijna allemaal betrek king hebben op de zuidwestelijke delta in de 20ste eeuw (onder andere Landarbeiders, De Ramp, De Zeeuwse geschiedenis in meer dan honderd verhalen, Armoede treedt bin nen). Is initiatiefnemer en voorzitter van de Stichting Ooggetui gen van de 20ste eeuw, een project dat Zeeland aan een 'ge sproken geschiedenis archief' van de vorige eeuw wil helpen.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2008 | | pagina 286