Veronica Frenks (Baarland, 1956) studeerde Romaanse talen en culturen in Groningen, Jardins historiques, patrimoine et paysages in Versail les. Is werkzaam als publicist, onderzoeker en tentoonstellingma ker voor verschillende culturele instellingen. Sonja Barentsen (Biggekerke, 1975) is journaliste, schrijfster en vertaalster en coör dineert de publiciteit rond Film by the Sea. Barentsen studeerde in 1998 af in de Engelse Taal- en Letterkunde aan de Rijksuniversiteit Leiden. Sindsdien publi ceerde ze ondermeer in Yacht Vision Magazine, Elian van 't Westeinde (Heinkenszand, 1959) is journaliste en schrijft artikelen voor diverse media. Het verhaal van haar leven speelt zich grotendeels af rondom haar geboortegrond. Erik Zwiep (Rijswijk, 1962) was na zijn conservatoriumstu die een kleine twintig jaar als programmama ker, presentator en mu- ziekregisseur werkzaam bij de publieke omroep in Hilversum. Sinds 2005 is hij als manager verbonden aan het Rot- Sinds haar terugkeer naar Zeeland zes jaar geleden, vooral werk zaam op het gebied van maritiem erfgoed en zeekunst. Verzorgde in 2007 voor het Zeeuws maritiem muZEEum de tentoonstelling de Wereld van Michiel de Ruyter en publiceerde daar een boek over. Het strand en de Zuid- Bevelandse bloemdijken heeft zij in haar hart ge sloten, de mensen die in Zeeland wonen zijn haar grootste inspiratiebron. terdams Conservatori um. Zwiep is als musicus nog steeds actief: bijna iedere zondag bespeelt hij het Flaes-orgel van de Goese Oosterkerk. Hij woont met zijn gezin inmiddels negen jaar tot volle tevredenheid in Zeeland. HISWA Magazine, OP Magazine, De Badkoe- rier, Zeelandboek en diverse Engelstalige vakbladen over scheeps- en jachtbouw. Voor de gemeente Middelburg schrijft ze Middelburg Magazine. Ze heeft één boek gepubliceerd: Zeeland, 52 weken genieten. Foto: Marijn Kluijfhout Antoine Prinsen (Uden, 1953) studeerde Geschiedenis-MO aan de Gelderse Leergangen te Arnhem. Daarna volgde hij de opleiding tot archivaris aan de Rijksarchiefschool te Den Haag. Van 1984 tot 1989 was hij in de gemeente Veere werk zaam als archivaris en beheerder van museum De Vierschaar. Van 1989 tot 1994 werkte hij als archivaris in de ge meenten Axel en Hulst en sinds 1994 fulltime in Hulst als archivaris en beleidsmedewerker Interne Zaken. Schreef bijdragen over regionaal historische onderwer pen voor de Provinciale Zeeuwse Courant en voor publicaties van de oudheidkundige kring De Vier Ambachten.

Zeelandboek / Zeeuws jaarboek | 2008 | | pagina 289