BETALING ABONNEMENTSGELD Abonné's, die niet via de boekhandel zijn geabonneerd, worden verzocht het abonnementsgeld voor de vierde jaargang van het Zeeuws Tijdschrift zijnde 7,50 vóór 15 Februari 1954 over te schrijven op postrekening 480610 ten name van het Zeeuws Tijdschrift. Na die datum wordt over nog niet betaalde posten per kwitantie beschikt onder bijberekening van de incasso kosten. BANDEN DERDE JAARGANG Bestellingen kunnen worden gedaan bij de drukkers, Firma G. W. den Boer, Markt 51, Middel burg, die zich desgewenst ook gaarne met het inbinden zullen belasten. De prijs van de band bedraagt 1,50, het binden kost 1,60. Aan dit nummer werkten mee: Mr K. Hoekzemaburgemeester van Oostburg. Dr W. Noordhoek, geboren 1887 te Wolf aartsdijk. Leraar Duits aan de Chr. H.B.S. te Den Haag. Louis Heymans, geb. 27 Juli 1890 te Utrecht. Studeerde aan de Haagse Academie van Beel dende Kunsten. Daarna werkzaam op verschillende ateliers voor kunstnijverheid te Rot terdam, Den Haag (glasschilderen) en Delft. In 1913 naar Zeeland, alwaar hij zich ontplooit als kunstschilder; werkte o.a. in Vlaanderen en Parijs. Lid van St. Lucas, Am sterdam. Leraar tekenen aan de Rijkskweekschool en het Sted. Gymnasium in zijn woon plaats Middelburg. Drs L. G. JLockefeer, redacteur Zeeuws Tijdschrift. W. de Bruine, geboren in 1924 te Vlissingen. Sedert 1949 archivaris dezer gemeente. INHOUD Pag. Oostburg's herbouw door Mr K. Hoekzema 2 Sir Cornelius Vermuyden door Dr W. J. Noordhoek 8 De klapbank door Joringel17 Zeeland in de mist door Louis Heymans 19 Het Zeeuwse Landjuweel door Drs Louis Lockefeer 23 Domburg en de dans door Mr J. C. van Schagen25 Guys-tentoonstelling te Vlissingen door W. de Bruine 28 Druk: Firma G. W. den Boer, Middelburg.

Zeeuws Tijdschrift | 1954 | | pagina 32