r VJ Aan dit nummer werkten mee: P. W. Kalkwijk, Den Haag. Technisch Ambtenaar ie klasse van de Rijkswaterstaat, verbonden aan de Technische Dienst der Domeinen (landaanwinningswerken). A. C. Willemsen, Yerseke. Sinds 1946 burgemeester van deze gemeente. Drs Louis Lockefeer, redacteur Zeeuws Tijdschrift. A. de Visser, geb. 1921 te Ritthem. Sedert 1947 in dienst van de Stichting voor Bodcm- kartering als bodemkundig opzichter. Van der Zee, pseudoniem van een Zeeuw. A. de Visser, geb. 1S9S te 's-Fleer Arendskerke. Is chef van de afdeling Controle bij de Rijksverkeersinspectie te Middelburg, met de titel van Rijksopzichter van het Verkeer. Ir A. G. Maris. Directeur-Generaal van de Rijkswaterstaat. L. W. de Breeredacteur Zeeuws Tijdschrift. INHOUD Pag. Bewondering voor de Zeeuwen door JAlgera 69 Toekomstige landaanwinst in het Zuidwestelijk Deltagebied door P. W. Kalkwijk 70 Verkenningen door onbekend gebied 80 Hoe denkt de Zeeuwse oester- en mosselkweker over het Deltaplan door A. C. Willemsen 86 Schoon Saeftinghe, land wachtend op herleving door Drs Louis Lockefeer 92 Negen Nederlanders over het Deltaplan 99 De ramp, gevolg van ontmoeting tussen natuur en techniek door A. de Visser .108 Het Deltaplan, de Zeeuwen en ik door Van der Zee .111 Herstel der wilde plantengroei in geïnundeerd gebied door A. de Visser .116 De taak en de opleiding van waterbouwkundige ambtenaren door Ir A. G. Maris 123 Zeeuws-, Nederlands- of Brabants-Vlaanderen door L. W. de Bree .126 Druk: Firma G. W. den Boer, Middelburg.

Zeeuws Tijdschrift | 1955 | | pagina 64