JCiedjtj No. 6 ZEEUWS TIJDSCHRIFT Annetje, die mijn' zinnen streelt, Is van de Lente het ware beeld. Zij is een morgen Zonneschijn; Die hare schoonheid Ook niet ten toon spreid, Dan voor Lubijn. Haar boezem is als sneeuw zo wit; Haar oogen van het schoonste git; Haar handjes zagter als satijn; Haar gang bevallig; Zij steeds lieftallig, Voor haar Lubijn. Wat is zij welgemaakt en teer! 'k Bemin haar, zij bemint mij weer; Dit is noch veinzerij; noch schijn; Wijl oog en trekken Haar liefde ontdekken, Voor haar Lubijn. Gelukkig hij, die haar behaagt! 't Schijnt dat haar mondje een kusje vraagt, Maar de oogen zeggen! 't mag niet zijn: Al voed zij lusjes, Zij geeft geen kusjes, Dan aan Lubijn. Uit: Economische liedjes, uitgegeven door E. Bekkerwed. A. Wolff en A. Deken, ABONNEMENTEN De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland 7,50, voor België frcs 125,in beide gevallen franco per post. Men abonneert zich voor een hele jaargang, bij vooruitbetaling te voldoen; op zegging dient te geschieden vóór 1 Jan. De prijs van losse nummers bedraagt resp. 1,50 of frcs. B. 25, Postrekening no. 480610 ten name van het Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. BRIEVEN EN STUKKEN voor de redactie en boeken ter bespreking zende men aan de redactie-secretaris: Drs M. C. Verburg, Kastanje laan 11, Middelburg. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retour-porto was ingesloten. Alle cor respondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administrateur P. J. van der Koorde, Veerse- weg 62, Middelburg. 185

Zeeuws Tijdschrift | 1955 | | pagina 27