r~ ABONNEMENTEN De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland 8,25, voor België frcs. 140,in beide gevallen franco per post. Men abonneert zich voor een hele jaargang, bij vooruitbetaling te voldoen; opzegging dient te geschieden vóór 1 januari. De prijs van losse nummers bedraagt resp. 1,65 of frcs. B. 27,50. Postrekening no. 480610 ten name van het Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. BRIEVEN EN STUKKEN voor de redactie en boeken ter bespreking zende men aan de redactie-secretaris: Drs. M. C. Verburg, Kastanjelaan 11, Middelburg. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retour-porto was inge sloten. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administrateur P. J. van der Koorde, Veerseweg 62, Middelburg. Aan dit nummer werkten mee: O. Vanneste, directeur van het "Westvlaams Ekonomisch Studiebureau te Brugge. Cl. Morraye, nationaal ondervoorzitter Benelux-comité, voorzitter-oprichter van de Gentse Jaarbeurs. Drs. M. C. Verburgdirecteur E.T.I. voor Zeeland, redacteur Zeeuws Tijdschrift. Dr. D. A. de Graaf, Goes. Publicist. Schreef o.a. in Franse-, Belgische- en Nederlandse letter kundige tijdschriften. Drs. Louis Lockefeer, redacteur Zeeuws Tijdschrift. INHOUD Pag. Het congres te Brugge121 West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Zeeland: Lotsverbonden land van de toekomst door Olivier Vanneste .122 De economische mogelijkheden der drie provincies door Ir. Cl. Morraye .134 Middelen tot verdere economische ontwikkeling der drie provinciën door Drs. M. C. Verburg .142 De culturele betekenis van de Goessche Courant in de negentiende eeuw door Dr. D. A. de Graaf .151 Rond de begroting van de Provincie Zeeland voor 1958 .159 Nieuw werk van Jan Eekhout door Louis Lockefeer160 VJ

Zeeuws Tijdschrift | 1957 | | pagina 47