ABONNEMENTEN De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland 8,25, voor België frcs. 140,in beide gevallen franco per post. Men abonneert zich voor een hele jaargang, bij vooruitbetaling te voldoen; opzegging dient te geschieden vóór 1 januari. De prijs van losse nummers bedraagt resp. 1,65 of frcs. B. 27,50. Postrekening no. 480610 ten name van het Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. BRIEVEN EN STUKKEN voor de redactie en boeken ter bespreking zende men aan de redactie-secretaris: Drs. M. C. Verburg, Kastanjelaan 11, Middelburg. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retour-porto was inge sloten. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administrateur P. J. van der Koorde, Veerseweg 62, Middelburg. Aan dit nummer werkten mee: Hans Warren, letterkundige, werkte enige jaren in Frankrijk, woont thans in Kloetinge. Drs. H. van den Berg, Economisch Drs. (hoofdvak Sociologie) lid van de wetenschappelijke afdeling van de Economische Faculteit van de Vrije Universtiteit te Amsterdam. Drs. Louis Lockefeer, redacteur Zeeuws Tijdschrift. Drs. M. C. Verburg, directeur E.T.I. voor Zeeland, redacteur Zeeuws Tijdschrift. INHOUD Pag. Over de schilder H. M. van der Spoel door Hans Warren167 Sociologische problemen rondom het Deltaplan door H. van den Berg .173 De visser van de Noordzee door Louis Lockefeer .185 Volkenrechtelijke aspecten van het Deltaplan door Drs. M. C. Verburg .190 Boekbespreking 193 Druk: Firma G. W. DEN BOER, Middelburg.

Zeeuws Tijdschrift | 1957 | | pagina 32